Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anahtarı, canfield, çekim, jack, yasasını, yaşamanın

Çekim Yasasını Yaşamanın Anahtar'ı -Jack Canfield

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çekim Yasasını Yaşamanın Anahtar'ı -Jack Canfield

İstediğiniz her şey orada talep etmenizi bekliyor İstediğiniz her şey de sizi istiyor, fakat istediğinizi elde etmek için harekete geçmeniz gerek Evren başarmanızı istiyor

Jack Canfield otuz yıldan fazla süredir Çekim Yasası'nın ilkelerini öğretiyor Kendisi de bu evrensel yasayla bilinçli şekilde uyum içinde yaşıyor ve kişisel başarısı da bu yasanın gücünün açık bir kanıtı Çekim Yasası'nı Yaşamanın Anahtarı'nda bilgisini ve tecrübesini sizlerle paylaşıyor, size Çekim Yasası'nı kendi hayatınızda uygulamanız için kanıtlanmış araç ve teknikler sunuyor

Bu kitap, arzu ettiğiniz hayatı yaratmanız için Çekim Yasası'nı nasıl kullanacağız konusunda size yol gösterecek basit bir rehber Bu sayfalarda, Canfield istediğiniz şeyi hayatınıza çekmeniz için yapmanız gerekenleri açıkça izah ediyor Düşünmeyi harekete geçiren bu rehber, sizi adım adım hayallerinizi, hedeflerinizi ve arzularınızı tanımlama sürecine taşıyacak Bu süre içinde kendiniz hakkında daha derin bir anlayış, gerçekten kim olduğunuza ve niçin burada olduğunuza ilişkin bir kavrayış geliştireceksiniz

Seyahatiniz burada, şu anda başlıyor Hayatınızı değiştirebilir, bilincinizi artırabilirsiniz Kendinize şaşırtıcı, sevgi neşe ve bereket dolu bir gelecek yaratma yetkisi verebilirsiniz

Bu kitap sizin anahtarınız

(Arka Kapaktan)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com