Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
damn, front, gelişim, give, kitapları, line or kişisel

Getting Them To Give A Damn : How To Get Your Front Line/Kişisel Gelişim Kitapları

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Getting Them To Give A Damn : How To Get Your Front Line/Kişisel Gelişim Kitapları

Dearborn Trade, a Kaplan Professional Company, 2005, 224 Sayfa

Eric Chester

16-24 yaş arasındaki çalışanlarınız şirketinize değişik değer yargıları, beklentiler ve yetenekler getirecektir Eğer sizde bu tür çalışanlara sahip bir milyon şirket sahibi ve yöneticiden biriyseniz, bu esrarengiz grubu anlamayı ve onlarla iletişim kurmayı öğrenmeniz gerek

Eric Chaster, size şirket kurallarına ve standartlarına gözü kapalı uymayı kabul etmeyecek çalışanların nasıl motive edileceği, yönetileceği, eğitileceği ve ücretlendirileceği konusunda yol gösteriyor Getting Them to Give a Damn, genç çalışanları konusunda uzman, girişimci ve modern duruma getirmek için kullanılan yönetim tekniklerini içeriyor

Getting Them to Give a Damn'ın yazım dili adı gibi güçlü, direk ve kafanızda soru işaretleri oluşturmayı başaran bir tarzda Kitabı okuduğunuzda 16-24 yaş arasındaki çalışanlarınızın neden diğer çalışanlarınızdan farklı olduğunu anlayacaksınız

Getting Them to Give a Damn'ı bitirdiğinizde işletmedeki diğer yöneticilere de okumalarını önereceksiniz Çünkü bugünün genç çalışanlarının şirketinizin geleceği olduğunu gördüğünüzde, onlarla iletişim kurabilmenin önemini fark edeceksiniz

İçerik

Birinci Bölüm

"Sonra" karşıtı "Şimdi" Perspektifi

* Pagoda Prensibi

* Girişimleri Kim Çağırıyor

* Değer Çatışması: İş Etiğindeki Değişiklik

* Esneklik Bütünlüğü

İkinci Bölüm

Etkilemenin Yolları

* İş Tanımı

* Teşhis Etmek

* İşe Almak

Üçüncü Bölüm

Devamlılığı Sağlama

* İş doyumu

* Ücretlendirme

* Tanıma

* Yönetim Stili

* Personel Devinimi

Dördüncü Bölüm

İletişim Kurmak

* Oryantasyon ve Eğitim

* İletişim

* Dürüstlük

* Koçluk

* Servis

Beşinci Bölüm

Bunu Doğru Kılan Kim?

* Çılgın Genç Çalışanlara Karşı Soğukkanlı Olmak

* Güneybatı'da Şanssızlık Olasılıkları

* ABD Ordusu: Gerektiğinde Kullanmak İçin Düzen Sağlamak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com