Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Anne, Bebek & Oyuncak

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
babybjörn, pratik, seyahat, silver, yatağı

Babybjörn Pratik Seyahat Yatağı (Silver)

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hitap ettiği Yaş Aralığı : Doğumdan itibaren 3 yaşına kadar bebekler
Bebeğe sağladığı fayda: Bebek için geniş alan sağlar Yumuşak konforlu kumaşı sayesinde bebek içinde kendini rahat ve güvenli hisseder Bebeğin içinde rahatça yatabileceği kalın ve yumuşak bir pamuk şilte bulunur Şiltede benzersiz soğuk geçirmez bir kat bulunur
Anne-Baba’ya sağladığı fayda: Taşıma çantası dahil sadece 5 kg hafifliğindedir Kullanışlı sapları ile herhangi bir çanta veya bavul kadar taşıması son derece kolaydır Saniyeler içinde kolayca açılır ve katlanır File kısmı sayesinde seyahat çantasının içindeyken ebeveyn ve bebek birbirini rahatça görebilir
Fonksiyonları: Hafifliği sayesinde BABYBJÖRN® Seyahat Yatağı şık çantasında her yere taşınabilir Dengeli tasarımı sayesinde sağlam durur Eğik köşeleri sayesinde az yer kaplar
Kullanım amacı ve faydası: Bebek için hem oyun parkı hem de seyahatlerde rahat ve güvenli bir yataktır
Ürün Madde İçeriği / kumaş materyali: Şasesi çelikten, taşıma çantası polyester kumaştan ve şase kılıfı %65 polyester, %35 pamuklu kumaştan, şilte kılıfı % 100 organik pamuklu kumaştan üretilmiştir
Kalite Belgeleri: TÜV/GS ile ile bebekler için dünyanın en sıkı testlerinden olan Öko-Teks 100, 1 Sınıf Standardına göre test edilmiş ve onaylanmıştır
Garanti Süresi: Yasal garanti kapsamında değildir, ancak üretici tarafından müşteri memnuniyeti anlayışıyla üretim hatalarına karşı 1 yıl garantilidir
Temizlenme Özellikleri : Dış kılıfı ve şilte kılıfı makinede 40°C’ de yıkanabilir; ayrı yıkayınız
Ürünün Ağırlığı: 5,25 kg
Ürünler özel üretim olduğu için paket açıldıktan sonra iadesi bulunmamaktadır

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Özellik : Oyun Parkı
  • Renk : Gri
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 06092012
706,53 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com