Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Anne, Bebek & Oyuncak

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bruder, çöp, kamyonu, rserisi, scania, yeşil

Bruder Scania R-Serisi Çöp Kamyonu Yeşil 03561

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bruder Oyuncak Çöp Kamyonu - Bruder Scania R-Serisi Çöp Kamyonu Yeşil 03561

Ürün Özellikleri

1:16 ölçekli, gerçek modelinin bire bir kopyası, Scania R-Serisi Çöp Kamyonu Yeşil

Yumuşak kauçuktan lastikler,

Dolu çöp kovaları aracın içine boşaltılır

Çevirme kolu sayesinde çöpler kavranıp yukarı hareketle ana gövdeye transfer ediliyor

Arka çöp giriş bloğu tümüyle kaldırılarak kamyon içinde biriken çöp yukarıdaki çevirme kolu sayesinde arkaya hareketle kamyon dışına atılıyor

Üretim yeri: Almanya

Bruder Oyuncaklar gerçek araçlara bağlı kalınarak ölçekleri küçültülmüş orjinal lisanslı ürünlerdir

Yüksek kaliteli plastikten imal

Tavsiye edilen yaş: 3 yaş üstü

UYARI! 36 ay altındaki çocuklar için uygun değildir

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Yaş Aralığı : 3-6 Yaş
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 06092012
153,01 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com