Kuantum Sıçrama Nedir

Eski 10-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kuantum Sıçrama Nedir

Kuantum sıçrama nedir

Suyu kaynattığınız zaman 100 dereceyi bulunca buhara dönüşür, yani buhar olarak bir sıçrama gerçekleştirir İnsan hayatında da kişinin, kendinde, birbirini hep tekrar eden kader kalıpları vardır Bunlar “hep” ile “hiç” arasında gidip gelir İnsan, artık bu kalıbı kırdığı ve üst düzeyde yeni bir şey gerçekleştirdiği zaman kuantum sıçrama yapmış olur

Örneğin, hep terk edilmiş, bu zamana kadar hiç anlaşılmamış biri; artık kaderini değiştirip anlaşılmaya ve insanların onun yanında yaşamayı başlamalarıyla sıçrama gerçekleştirmiş olur Ya da hayatı boyunca çok çabalasa da az para kazanırken, sonra daha kolay ve daha çok para kazanan biri haline geldiğinde, suyken buhara dönüşerek sıçrama gerçekleştirmiş olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com