Sadece Sen...

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sadece Sen...

Bu yarayı taşımaktan yoruldum! Her gün yeni bir umutla uyanıp aynı karamsarlıkla kıvranmaktan, sana yabancınmışım gibi hasret kalıp, her şeye rağmen seni sevmekten ve senin ne hissettiğini kestirmeden beklemekten tükendim inan Bir mucize yarat artık Bir ümit doğsun karanlığıma sadece sen ol yanımdaSeninle paylaşmak varken hayatın her güzelliğini hasretin koynunda bırakma beni ne olur! Ansızın çıkıp gel bir sabah, elinde yitirdiğim umutlarım olsunsevinçlerim dolsun odamın karanlığına Sensiz geçen günlerin savurduğu bu sevda çıkmazlarından sen bul beni Ve sen ol ömrümün her anında, yüreğimin her köşesinde; sen ol bir tek Yağmurlarda seninle ıslanayım, sokaklarda, parklarda sen tut ellerimi, seninle gülsün gözlerim, seninle ağlasınsana o kadar hasretim ki inansen bile tahmin edemezsin
En ulaşılmaz düşlere giden yolum ol Yüreğimin şarkısı olsun sevdam, hep dudaklarımda kal Sevdiğin, sahiplendiğin, benim dediğin ne varsa beni koy yerine Bedeli ne olursa olsun seni sarayım yarama tek çarem Ve ansızın çıkıp gel bir sabah, yarım kalan öykümüz can bulsun yeniden Yanımda kal, benim ol, canında sakla beni ve sen ol gözbebeğim; her anımda, yüreğimde sen ol her daim!
Kısacası karanlığıma ışık olmaya gel sevgilimbeklemekten yoruldumkaranlığın dibinden sen kurtar beniElimden tut sıkıca karanlıktan sen çıkar beniSadece sen ol yanımda

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com