Evde Oturup Ünlü Oldu!

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Evde Oturup Ünlü Oldu!

Evde oturup ünlü oldu!

Dışarı çıkma korkusu nedeniyle 3 yıldır sokağa adım atamayan 21 yaşındaki ABD’li Jemma Pixie Hixon, internette fenomen oldu

ABD’li 21 yaşındaki Jemma Pixie Hixon hiç çıkamadığı evinde meşhur oldu Agorafobi (dışarı çıkma korkusu) nedeniyle üç yıl boyunca dışarı adım atamayan Hixon buna rağmen internette milyonları peşinden sürükleyen bir fenomen haline geldi

Odasında kurduğu müzik stüdyosunda kayıtlar yapmaya başlayan genç şarkıcı Youtube’u kullanarak bir anda ünlendi Global bir süperstara dönüşen Hixon’ı 12 milyon kişi izledi

‘Müzik kaçış noktam’ Evindeki dizüstü bilgisayarı ile kaydettiği ‘Never Let Go’ single’ı bir hafta önce yayınlanıp satışa çıktı Hixon çıkardığı son parçanın ardından “İnsanların benim şarkımı satın almaları inanılmaz bir şey, agorafobi hastalarının neler yapabileceğini kanıtlamak büyük bir onur” dedi Hixon yaşadıklarını ‘Ne kadar ilaç kullansam da dışarı çıktığımda panik atak geçiriyorum, müzik kaçış noktam oldu’ diye anlattı

Milliyet

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com