Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bree, hayatı, ikinci, meyer, stephenie, tannerın

Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer

Bir Tutulma Romanı

Linklerimizi üyelerimiz görebilir Uslanmam üyeliği için tıklayın Efsanesi’nin hayranları, Linklerimizi üyelerimiz görebilir Uslanmam üyeliği için tıklayın kitabında tanıtılan ve yeni doğan bir Linklerimizi üyelerimiz görebilir Uslanmam üyeliği için tıklayınin Linklerimizi üyelerimiz görebilir Uslanmam üyeliği için tıklayın dünyasında Bree Tanner’ın sürükleyici hikâyesiyle büyülenecekler

Bedeninin Linklerimizi üyelerimiz görebilir Uslanmam üyeliği için tıklayınini izledim Çatıda yere çömelmiş, tek eliyle tutunmaya çalışıyordu Tüm o Linklerimizi üyelerimiz görebilir Uslanmam üyeliği için tıklayın samimiyet bir anda yok olmuştu, o artık bir avcıydı Ne olduğunu bildiğim, nasıl olduğunu anladığım için yanındayken rahat olduğum bir şeydi
Beynimi kapattım Av zamanıydı Derin bir Linklerimizi üyelerimiz görebilir Uslanmam üyeliği için tıklayın aldım Aşağıdaki Linklerimizi üyelerimiz görebilir Uslanmam üyeliği için tıklayınların damarlarında akan kanın kokusu içime işledi Çevredeki Linklerimizi üyelerimiz görebilir Uslanmam üyeliği için tıklayınlar onlardan ibaret değildi, ama en yakın olanlardı Avınızın kim olacağını, avınızın kokusunu almadan önce, bir şekilde karar vLinklerimizi üyelerimiz görebilir Uslanmam üyeliği için tıklayın olmalıydınız
Artık seçim yapmak için çok ama çok geçti

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com