Öğretmenin Laneti...!

Eski 07-20-2006   #1
ArtistikPatinaj

Öğretmenin Laneti...!

Ben Mersin'de yaşıyorum ve bu olay birlikte kaldığım arkadaşımla benim başımdan geçti Birgün ikimizde okuldan döndük evdeyiz Arkadaşıma telefon geldi ve odadaki arkadaşım baktı Oldukça yorgun ve yaşlı bir kadın sesi varmış telefonda Ama bana ne olduğunu anlatmadı Sadece bunu telefonu yaşlı bi kadının ettiğini söyledi Dalga geçeceğimi zannetti Çünkü daha önceden de başından böyle olaylar geçti bana her söylediğinde dalga geçtim

Gece tekrar telefon çaldı biz film izlerken Arkadaşım korktuğu için telefona ben baktım ama benimde içimde biraz korku vardı Aynı konuşma banada geldi Kadın şöyle söylüyordu:

"12 de dışarı çıkın yoksa "

Ben içeri yüzüm sararmış halde geldim Saat 2330'du Yarım saat sonra üstümüzü değiştirip aşağı indik Dışarı çıkmamızla arkadaşımın bayılması bir oldu Sonra bi gölge gördüm Daha sonra ölen ve benim nefret ettiğim matematik hocamın siluetini gördüm (matematik hocam 59 yaşında saçlarına yeni yeni aklar düşmüş bir kadındı) Benimle hiç konuşmadı Sadece yukarıyı işaret etti Yukarı çıktığımda arkadaşımın yerde yatan cesedini gördüm Sonra bayılmışım Sabah kalktığımda yanımda annemi ve babamı gördüm ve hemen o evden taşındım Ve o evin arkasındada matematik hocamın yerde yatan cansız cesedini gördüm

Alıntıdır!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-20-2006   #2
[KAPLAN]

Hoca korkusu bu olsa gerek Bazılarını böle sarıyor
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-12-2007   #3
meLankoLik_asaLet

paylaşım için saol ayy ne kötüüü allah bizleri korusun bnde matematik hocamı hiç sewmem
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-15-2007   #4
önder uçar

fazla abartılmış bence
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com