Evet Basardım

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Evet Basardım

merhabalar engellendigim süre boyunca astral seyahat e devam ettim ve basardım sonunda dünleyin cıktım saba 6 gibiydi zaten local cıkıslarda yapıordum antrenman olarak saat sabah 6sıydı bir deneyim dedim heryerim uyustu böle kulagımda vantilatör gibi sesler duydum sonra yavasca yükseldigimi gördüklermini netlestigini hissettim birde bakmısım astrale cıkmıs koltukta otururum zaten astrale cıakrken yatagımın karsında koltuk var ben öyle imaje ederim neyse cıktım astrale odama baktım hersey sanki yer degistirmis gibiydi ama cok bi farklılık yoktu odada dolastım biraz kapıyı acayım dedim acamadım cıkmak istedim cıkamadım odada öyle süper mario gibi zıplayıp durdum ama bu bile benim ici nsevindiriciydi sizlerle paylasmak istedim iyi günler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com