Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dikkat, edilecek, ile, ilgili, mp3, sübliminal, unsurlar

Sübliminal Mp3 İle İlgili Dikkat Edilecek Unsurlar

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sübliminal Mp3 İle İlgili Dikkat Edilecek Unsurlar

Öncelikle Ritmotrans'ı Türkiye'de ilk kez çıkartan Atakan SÖNMEZ'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

Ben Ritmotrans'ı 1 yıl kadar dinledim neredeyse her birini ve gerçekten işe yaradığını söylemek istiyorum Ve bunları dinlerken dikkat edebileceğimiz bazı hususları, dinlerken ortaya çıkan bazı yan etkiler gibi olayları aşşağıda anlatacağım

Ritmotransın ne olduğunu tam anlamı ile merak edenler için küçük bir açıklama koyacağım ritmotrans'ı geliştiren kişi tarafından yapılmış bir açıklama

Ritmotrans nedir?

1970’li yıllardan itibaren kişisel gelişim kitapları hızla artmıştır Bunların temelinde ne düşünürsen o gerçekleşir felsefesi vardı
Ancak kitap okumak ile düşünce tam anlamı ile değiştirilemiyordu Bir okunan kitap belirli bir süre sonra etkisini kaybediyordu İşte bu aşamada kasetler çıktı Olumlu düşünme kasetleri Bu kasetlerde olumlu düşünceler seslendiriliyordu Daha sonra CD’ler çıktı Çeşitli yöntemler geliştirildi bunlardan birisi de subliminalYani telkin içeren sesin çok kısık, müziğin daha yüksek olması

Ancak unuttukları birşey vardı Benim yaptığım sadece mevcut çalışmaların- ki bunu bir gökdelene benzetebiliriz- üzerine bir tuğla koymak oldu Dünyada ilk kez telkinleri ritimler ile sesli okuyup kaydettim
Bu yöntem işe yaradı İnsanlar beklentilerinin çok üzerinde sonuçlar elde ettiler potansiyelleri ortaya çıktı

Avrupa şu anda depresif ve agrasif insanların kişisel gelişimi için bu yöntemi uyguluyorlar ve sayın yöneticimizin dediği gibi de las vegas gibi ünlü yerlerde "Kaybedeceksin, kazanamayacaksın" yada "Burası çok güzel, buradan asla gitmeyeceksin hayatın boyunca burada eğleneceksin" gibi telkinler vermektedirler

Asıl konumuza değinmek istiyorum Ritmotrans dinlerken dikkat edilecek en önemli şey eğer yeni başlıyorsanız EGO GÜVEN GÜÇLENDİRİCİ ve SUÇLULUK DUYGULARI'nı ilk dinlemeniz gerekmektedir Yani Suçluluk Duygularını 1 hafta, Ego Güven Güçlendiriciyide 1 hafta dinlemek zorundasınız yada ikisini karışık 2 haftada olabiliyor Bunları ben uydurmuyorum sayın Atakan SÖNMEZ'in söylediklerine göre yola çıkıyorum Ve en önemli değindiği noktada bu

NOT: Suçluluk duygularının yanında, Ego güven güçlendiriciyide ara ara da olsa dinlemelisiniz

Yan etkiler: Ritmotrans'ın yan etkileride var tabiki ( Baş Ağrısı, Mide bulantısı, Halsizlik, Aşırı Uyku vb) Fiziksel sorunlar ortaya çıkartmaktadır özelliklede baş ağrısı çok kötü oluyor bununda sebebi var tabiki Değişmeye çalışan bilinçaltı zorlanınca baş ağrısı yaptırıyor ve fiziksel olarak vucudu olumsuz hareketlerde bulundurabiliyor Ama bu fazla sürmez bir kaç hafta böyle sürer sonra alışırsınız

Ritmotransın Getirdikleri Olumlu Etkiler : Olumlu etki olarak Daha dik yürüme dikkat bozukluğunun ortadan kalkması, daha iyi odaklanma vb olumlu yönleride kazandırıyor

NOT : Eğer aşırı psikolojik sorunlarınız var ise yada bunalımda isenin sürekli olarak agresif bir insan isenin bu Subliminal Mp3 leri daha fazla dinlemelisiniz

Ayrıca Ritmotrans'ın metin içeriklerinide foruma koyacağım Sorabileceğiniz herhangi soru varsa cevaplayabilirim İyi forumlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com