Doktor

Eski 11-06-2006   #1
bessraa

Doktor

Yataktaki adam, başucunda bekleyen genç doktora:
— Allah senden razı olsun evlâdım!, dedi Benim için yurtdışından gelmeni, yaşadığım sürece unutmayacağım
Ameliyat edilen kişi, büyük bir hastanenin başhekimiydi Tedavisi ancak yurtdışında mümkün görülen hastalığı aniden arttığında, doktor arkadaşları onun böyle bir yolculuğa dayanamayacağını anlamış ve yaşama şansının çok az olmasına rağmen, ameliyatı üstlenmeye karar vermişlerdi Fakat o konuda sayılı bir uzman olan bu genç doktor, nereden haber almışsa almış ve Hızır gibi yetişip onu kurtarmıştı

Yaşlı adam, kendisine yapılan bu iyiliğe nasıl bir karşılık vereceğini bilemiyor ve hemen yanında oturan genç doktorun ellerini tutuyordu Hayata yeniden dönmenin sevinciyle durmadan konuşurken:
- Ameliyat için beni bayılttığınızda, her nedense gençlik yıllarıma döndüm, diye gülümsedi Henüz toy bir asistanken, anne karnındaki bir bebeğin ayaklarından sakat olduğunu anlamış ve onu bu şekilde yaşatmaktansa öldürmeyi düşünürken, kalp atışlarını duyup kıyamamıştım "Plânlama" bahanesiyle sapasağlam yavruları bile katleden canavarlara inat, o yavrunun yaşamasını istediğim için, Allah seni imdadıma göndermiş olmalı

Genç doktor, ancak bir babanın evlâdına karşı gösterebileceği sıcaklıkla kavranan ellerini kurtarıp biraz geriye çekildi ve dizlerinden aşağısı "takma" olan bacaklarını gösterirken;
- Allah hiçbir iyiliği unutmaz efendim!, diye gülümsedi Kurtardığınız o çocuk bendim
bilmiyorrrrrrrrrrr bilmiyorrrrrrrrrrr

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-08-2006   #2
Şengül Şirin

çok güzel ve çok anlamlı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-11-2006   #3
doctor88

Cok Duygusal Walla TÜylerİm Ürperdİ Saol Bessraaaa
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-11-2006   #4
esrarli_gozler38

harikasınnnn HARBİ GÜZELDİ = )
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2007   #5
rebellious23

mükemmel bravooo
emeğine sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-20-2007   #6
funeralsong

süperr tüyler diken diken oldu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-20-2007   #7
bukettt

wayy beeline sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2007   #8
önder uçar

TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU YAVV BU NE BEEE
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Doktor

Eski 10-26-2008   #9
sam00

Cevap : Doktor

gerçekten çok güzel emeğine sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com