Demir Yiyen Adam!

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Demir Yiyen Adam!

Karın ağırısı şikayetiyla hastaneye giden adam, 2 saat süren ameliyatın ardından doktorları şoke etti

Peru’da bir kişinin midesinden yaklaşık bir kilo anahtar, bozuk para ve demir parçaları çıktı

Cajamarca hastanesinden yapılan açıklamada, karın ağrısı çeken 34 yaşındaki Requelme Abanto Alvarado’nun acilen ameliyata edildiği belirtildi

Dr Carlos Delgado, akıl sağlığı yerinde olmayan Alvarado’nun 2 saat süren ameliyatından sonra, midesinden 900 gramdan fazla anahtar, çeşitli boyutlarda bozuk para, demir parçaları ve bir küçük bıçak çıkarıldığını söyledi

Ameliyatı yapan doktorlardan Delgado, "Böyle bir duruma rastlamamıştım

Mideden birçok şey çıkardım ancak böylesini görmedim Gerçekten garip" dedi

Delgado, iyileşmekte olan hastanın psikiyatristlerce muayene edilmesinin beklendiğini de ifade etti

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com