Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
baklan, beyelli, bilgileri, denizli, ilköğretim, kavaklar, okulu

Beyelli Kavaklar İlköğretim Okulu Bilgileri Baklan Denizli

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Beyelli Kavaklar İlköğretim Okulu Bilgileri Baklan Denizli

Beyelli Kavaklar İlköğretim Okulu Hakkında - Beyelli Kavaklar İlköğretim Okulu Tanıtım - Beyelli Kavaklar İlköğretim Okulu Resimleri - Beyelli Kavaklar İlköğretim Okulu İletişim

Beyelli Kavaklar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okul binamız 4615 metrekare açık alan 623 metrekare kapalı alan içinde zemin artı iki katlı 12 derslikli, idare odaları, kantin, çok amaçlı salon, öğretmen odaları, kütüphane, arşiv, fen ve teknoloji laboratuarı, bilişim teknolojileri sınıfı, spor odası, rehberlik ve psikolojik danışmanlık odası ve toplantı odasının da mevcut olduğu birimlerden oluşmaktadır

Okulumuzun geriye kalan açık alanı bahçe olarak kullanılmakta olup bahçemiz beton ve toprak zemin olarak düzenlenmiştir Bahçede futbol, voleybol ve basketbol sahaları mevcuttur Ayrıca okulumuzda 1 adet tenis masası vardır

Okulumuz kalorifer ile ısınmaktadır Elektirik, su şebekesi, kanalizasyon ve ADSL bağlantısı bulunmaktadır

Sınıflarımız ortalama 15 kişi civarında olup yaklaşık olarak 130 öğrencimiz eğitim görmektedir Öğrencilerimiz Kavaklar ve Beyelli köylerinde ikamet edip, okula yürüyerek gelip gitmektedir Okulumuzda taşımalı eğitim uygulaması yoktur

Teknolojik imkanlar bakımından oldukça iyi seviyede olan okulumuzda her sınıfta bilgisayar ve 5 adet projeksiyon aleti bulunmaktadır Ayrıca 15 bilgisayardan oluşan bir bilişim teknolojileri sınıfımız mevcuttur 2 Adet fotokopi makinası, 3 adet tarayıcı ile 5 adet yazıcımız vardır Güvenlik amacıyla okulumuz 24 saat 8 kamera tarafından izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır

ULAŞIM:

Öğretmenlerimiz genellikle Baklan ve Denizli'de ikamet etmektedir Lojman bulunmamaktadır Köyde kiralık ev bulunabilmektedir Köye ait olmayan bir yolcu taşıma minibüsü (öğretmen servisi değil) sabahları öğretmenleri bırakmakta ve akşamları almaktadır Baklan'a ulaşım yarım saat, Denizli'ye ise bir buçuk saat sürmektedir Öğretmenlerimiz genellikle Denizli veya Baklan'dan geliş gidiş yapmaktadır

Beyelli Kavaklar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Baklan
Okulun Telefonu: 258 7861129
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://wwwkbmamebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 833525@mebk12tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Beyelli Kavaklar İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com