Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorukalbim aniden atiyorboslukta sallaniyor gibi

Soru:"Kalbim Aniden Atiyor...Boslukta Sallaniyor Gibi"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Kalbim Aniden Atiyor...Boslukta Sallaniyor Gibi"

--------------------------------------------------------------------------------

hocam merhabayaşım 21 hocamkamu personeliyimsigara ve içki hiç ama hiç kullanmadımhocam benim bi kaç tane sorunum var belki birbiri ile bağlantılıdırhocam herşey 6 ay önce boğazımla ilgili şikayetler sonucu gittiğim kbb servisinde başladıfarenjit dedilersonra 3 kez gene gittimakut farenjit dedilerve mide asidi reflüsüde var mışyutkunurken hocam saanki bi avuç bişey yutuyorum hepburun delilerinin içerden olan kısmından içeriye yapış yapış bişey iniyorayrıca boğazım kurumuş ve çatlamış gibi büzüşme hissi veriyorboğaza sanki alltan baskı yapan ve tahriş eden bişey varsol tonsilitte sorun var hocam yemek atığı çıkıyorher sabah dişlerimle beraber orayıda temizlemek zorunda kalıyorumrahatsızda etmiyor yanive son sorun ise sol göğüste iğne batar gibi bi ağrı varbazen sol göğsün altında yanına veya üstünde ağrı yapıyormesela her hafta halı sahaya gidiyorum hiç ağrı yapmıyor ama masa başında işe başladığım zaman ara ara sızı şeklinde ağrı yapıyorayrıca bi soru daha hocamarada bi kalp atışlarım sanki heyecan durumu oluyor ya insada o şekilde aniden atıyorboşlukta sallanıyor gibi oluyorhepsi bu kadar hocambunlar doğal şeylermi hocam yoksa çok ciddi hastamıyımşunuda ekliyeyim hocam iş ve yaşamımda hiç ama hiç zararı olmuyor bu şeylerin ama genede öğrenmek isterim bu konular için ne yapabilirimsaygıyla ellerinizden öperim hocam

DoçDr M Akif BUYUKBESE

17 21:05:54

Kardiyolog kalbiniz degerlendirecektir KBB bademcikleriniz gormustur diye tahmin ediyorum reflu takip ister ve sabit bir gastroenterologunuz olsun Tum hekimler normal olduguna karar verdiklerinde psikiyatriye gitmekten cekinmemelisiniz Hisleriniz dogrudur Ancak organik neden olmadigi halde oyle algilamniz zamanla is ve sosyal basilarilariniz etkileyebilirGecmis bayraminiz kutlu olsun

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com