Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arayıpta, bulamadığı, herkesin, izin

Herkesin Arayıpta Bulamadığı İzin...

Eski 07-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Herkesin Arayıpta Bulamadığı İzin...

Esselamu Aleyküm Kardeşlerim

Bu zamana kadar formlarımızda yapacağımız okumalar,zikirler ruhani işler için izin şartmı değilmi olursa ne olur olmazsa ne olur diye yazılar gördümVe buna bir açıklık getirmek istedim Rabbimin izniyleSiz nasıl uygulama yapıyorsunuz bilmiyorum ama kendi yaptığım uygulamayı yazıcamEsmaül hüsnayı mesela ER-RAHMAN ismi Şerifini 88804,KUDDÜS ismi Şerifini 28900 bu şekilde zikrediyorumŞuna şahidim rahatsız ediliyorsunuzDüşünün izinsiz hiç bir şey yapılmıyorKendi malımızın tapusunu bile devredeceğimiz zaman belediyeye müracat ediyoruz inceleyip öyle karar veriyorlarvsvsBu dünya düzeni böyle iken birde Ervah alemini cinler alemini gözle görülmeyen o muhteşem düzeni anlayın artıkGelelim asıl konumuza;

El almak için yetkili kişi bulamayanlar , veya bazı şeyleri okumak için izin icap ediyor ama izin alacak kimse yok nerden alacağız diyenler;

bütün işlerinizde bizzat chakktan verilmiş ezeli izin

[???? ??????? ?????? ?????? ??? ] [?????? ????? ????? ????? ???? ????? ??????] [??? ?? ??? ???? ?? ?????? ???? ?????? ?? ?????? ???? ?? ??????? ??????? ????? ???? ???? ????? ???? ?? ??????] [??? ???? ???? ????? ??????]

Ve Lillaahil esmaa ul hüsnaa Fed-uuhu bihaa , Yaa Eyyühellezine Aamenuzkurullaahe Zikran kesiiraa, Ütlü maa uhiye ileyke Minel kitaabi Ve Ekımissaalaate İnnessalaate Tenha Anil fahşaa-i Vel münker Velezikrullaahi ekber Vallaahu Ya'lemu Ma tasneuun, Elaa Bi zikrillahi Tetmeinnül Kuluub

Parantezli yerler uzatma yapaılacak yerler kardeşlerim

Gelelim nasıl okunurEvvela sırtınızı Ricalı Gayba verirsiniz sonra,(1)Fatiha (3)İhlası Şerif okuyup Hasıl olan sevapı Peygamberimiz Muhammed Aleyhisselam ve Evliyaların Ricali Gaybın ruhlarına hediye eyledim sen vasıl eyle yarabbim denirDaha sonra (1) kere bu ayeti kerimeler okunur ve ne okuyacaksanız veya zikr yapacaksanız yaparsınız

Haram olan ve celb işlerinde veya kötü şeylerde kullanmaya yeltenenler çarpılmıştır İzini nerden alıcaz derseniz Seyyid Abdülvaki Bilvanisi Hz Adıyaman Menzile gideceksinizYada Seyyid Fevzeddin Erol Efendi Hazretlerinin Yanına Eskişehir-Sivrihisarköyünde kime sorsanız söyler kardeşlerimSadece izin almak için demiyorumVaktiniz varsa oradaki manevi havayı teneffüs etmenizi isterim

Üstad buyurduki;ömrüm boyunca ne bir dua nede bir tesbihi nede bir salavatı şerifeyi dahi izinsiz okumadım

herşeyde izin alarak okumak izinsiz okumaktan 100 kat daha tesirlidir demiştir

Kaynak: Süleyman Hilmi Tunahan Hazretleri

Araf 180 , Ahzab 41 ,Ankebut 45 ,Rad 28

Ricalı Gayb Sitede Verilmiştir kardeşlerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com