Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
acill, allah, boguluyorum, için, istiyorumcok, mutsuzum, rizasi, yardim

Allah Rizasi İçin Yardim İstiyorum..Cok Mutsuzum Boguluyorum Acill

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sa arkadaşlar
öncelikle yazdiğim şey yüzünden beni lütfen kinamayin ne olursunuz yardim edindini bilgileri olan arkadaşlardan yardim istiyorumçok mecbur kaldiğim için hiç istemeden bir kaç defa yalan yere büyük yeminler ettimhatta bir tanesinde yasin kitabinin üzerine el basarak yemin ettimdiger yeminlerimde olmus babamin uzerine annemin ve gencligimin hayri uzerine diye başladiaileme yalan soylemek zorunda kaldimama mecburdum dogruyu soylemeyezdimve bu yeminler birbiri ardina geldisu son bir aydir yaniama manevi olarak cok kotuyumcok mutsuzum ve rabbime karsi muthis mahçubumkonu çok önemliydiasla dogruyu soylemeyezdimve bu konu devam ettikcede yalan yere yemin etmeye devam edicem allahim affetsin ne yapacagim sikinti beynimi yiyoryalan yere ettgim yeminlerden sevdiklerim elimden gidecek diye cok korkuyorum ve kendimden nefret ediyoruminternetten arastirdim ancak cok karisik cozemedimbunun telafisi nedir hangi duadirdiyeti nedir nasil oderimne yapmam lazimlutfen beni bu ruh halinden kurtarmanin caresini soyleyindeliricemallahim yalan yere yemin etmekten korusun hepimizi ve beni cunku gercekten cok kotu biseymis simdiye kadar boyle bisey yapmamistimacil bilgilerinize ihtiyacim warallah rizasi icin yalvariyorum ve beni lutfen kinamayin lutfen :'( yardim edin boğuluyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Bu kadar sıkıntı ve üzüntüsünü yaşıyorsunuz,pisman olduğunuz öyle belliki kimse sizi kınamıycaktır,bu yalan yemini etmeye mecbur kaldığınız hata içinde bol bol tevbe edin"La ilahe illa ente, sübhaneke inni küntü minezzalimin" diyen, uğradığı beladan kurtulur)
Ben bu konuda diyanetten,müftülük fetva dairesinden yardım almanızı tavsiye ederim nacizaneYarım doktor candan,yarım hoca dinden edermişEhline danışın bir keffareti vardır inşaallah

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com