Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ardından, bekle, gidenlerin, gör, oku, sonucu

Gidenlerin Ardından Oku ve Bekle Gör Sonucu

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

mavera_1 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlarım burdaki paylaşımların biçoğu sevgili yada eşi döndürme gayesiyle yapılmış size şu kadarını söylemek istiyorum eğerki sevgilin eşin seni bırakıp gitmişse sebeb önemsiz olurda sadace çiftler küsmüş olurlar o zaman biçok duanın faydasını görürsün amaki diyelim kocan seni boşamak istiyor işte o zaman ciddi çalışmalar gerekirki döndürebilesin
şimdi yine bi güzel abdest alın 2 rekat namaz kılın yüve mevlaya yakarıp niyetinizi halis duygularla yapın
21 estağfirullahel aziyme ve etübü ileyh
21 salavat
3 ihlas 1 fatiha 1 ayet el kürsi oku
sonra 40 defa Bismillahirrahmanirrahim
Elif lam mimzalikel kitab, la raybe fiyh, hüden lil müttekıyn elleziyne yü'minüne bilğaybi, ve yukiymünes salate ve mimma razaknahüm yünfikuun velleziyne yüminüne bima ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik, ve bil'ahireti hüm yükınün ülaike ala hüden min rabbihim, ve ülaike hümülmüflihün

duasını oku bu uygulamaya 40 gün devam et eğer giden eş yada sevgili çok ciddi sebeblerden gitmemişse dönecektiraeo

40 gün çok uzun benimki yurtdışına gidecek

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

yanlışlk oldu pardon
--------------------
ruhyam 1986sana aynen katılıyorum
eee böyle demişsinzzzbiz şimdi bu duayı okuyalm mı?yoksa okumayalm mı???ben çok heveslenmiştm oysa ki bu duayı görünceee çünkü karşımdaki kişiyi çok sewiorm çok aşığım,o da beni seviyormuş ama aşık değile tabi aşk olmayınca mutluluğunda sınırlı kadar oluyorsürekli gidip gelmeler oluyorbu yüzden dualara çok ihtiyacım varne yapmalıymmm?bunu okusam düzelir miyizzz???ne olur cvp verinnn[/QUOTE]

-------------------
bizimde sevgilimzle sorunlarımz var?15 yıldır beraberiz ama 10 gündür sorunlarımız var neden beni sadece seviyormuş aşık değilmiş? bildiğinz dua varsa yardımcı olurmusnuz?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

orenkayali Nickli Üyeden Alıntı

ya arkadasim yok böyle bir uygulamasen dua edin demek istedin herhaldeHavas ilminde bunun böyle yapiliacagina ait bir uygulama yok
Var diyorsan kaynaginida yazBunu yap,oku sonra bekle gör demek bir iddiadirDualarda iddia ya yer yokturGereken sekliyle okur duani yapar sonucu Allaha birakirsin

----------------------------------------------------
eee böyle demişsinzzzbiz şimdi bu duayı okuyalm mı?yoksa okumayalm mı???ben çok heveslenmiştm oysa ki bu duayı görünceee çünkü karşımdaki kişiyi çok sewiorm çok aşığım,o da beni seviyormuş ama aşık değile tabi aşk olmayınca mutluluğunda sınırlı kadar oluyorsürekli gidip gelmeler oluyorbu yüzden dualara çok ihtiyacım varne yapmalıymmm?bunu okusam düzelir miyizzz???ne olur cvp verinnn

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Arkadaşlarım burdaki paylaşımların biçoğu sevgili yada eşi döndürme gayesiyle yapılmış size şu kadarını söylemek istiyorum eğerki sevgilin eşin seni bırakıp gitmişse sebeb önemsiz olurda sadace çiftler küsmüş olurlar o zaman biçok duanın faydasını görürsün amaki diyelim kocan seni boşamak istiyor işte o zaman ciddi çalışmalar gerekirki döndürebilesin
şimdi yine bi güzel abdest alın 2 rekat namaz kılın yüve mevlaya yakarıp niyetinizi halis duygularla yapın
21 estağfirullahel aziyme ve etübü ileyh
21 salavat
3 ihlas 1 fatiha 1 ayet el kürsi oku
sonra 40 defa Bismillahirrahmanirrahim
Elif lam mimzalikel kitab, la raybe fiyh, hüden lil müttekıyn elleziyne yü'minüne bilğaybi, ve yukiymünes salate ve mimma razaknahüm yünfikuun velleziyne yüminüne bima ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik, ve bil'ahireti hüm yükınün ülaike ala hüden min rabbihim, ve ülaike hümülmüflihün

duasını oku bu uygulamaya 40 gün devam et eğer giden eş yada sevgili çok ciddi sebeblerden gitmemişse dönecektiraeo

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com