Celp ve Teshir Tecrube Ettim

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

coksevdim Nickli Üyeden Alıntı

Bir kişiyi celp ve tesir etmek istersen abdest alıp tenha bi mahale çekilip cin suresinin bir iki üç ve dördüncü ayetini oku sonra

burası 17 defa okunmuymuydu ben öyle bılıyom senın kıtapta böylemı yazıyo tarf aynıda kafam karıstı

evet haklısın kusura bakmayın yukardaki ayetler 17 defa okunacak dikkatin için çok teşekkür ederim Allah razı olsun

--- Sonraki mesaj ---

bahar7766 Nickli Üyeden Alıntı

paylaşım için tşkler allah razı olsun
tecrübe ettim diyorsun peki sen bunu yapınca ne oldu sonuç neee? ben merak ediyorum

walla arkadaşım ben niyet ederken hayırlısı ile istedim nitekim hayırlısı oldu şükürler olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

abucuk Nickli Üyeden Alıntı

Bir kişiyi celp ve tesir etmek istersen abdest alıp tenha bi mahale çekilip cin suresinin bir iki üç ve dördüncü ayetini oku sonra
Resulullah (sav) efendimize yüz kere salavat getir sonra
üç defa yasin-i şerif suresini oku sonra
üç defa ayetel kürsi oku sonra
kırk defa tebbet sure-i şerif oku ve en son olarak
Fa'lem ennehü la ilahe illallhü ya rahmanü fettehızhü vekiylen ve kanallahü aliymen hakiymen İnnallahü ala külli şey'in kadiyrun tevekkelü ya hüddamü hazihil asmaeşşeriyfete bi celbi ve ihdari fülanibni fülaneh
Arkadaşlar ben tecrube ettim tavsiye ederim ama hayırlısını isteyin biraz uzun ama unutmayınız ki: zahmet olmadan rahmet olmuyor
Selam ve dua ile

paylaşım için tşkler allah razı olsun
tecrübe ettim diyorsun peki sen bunu yapınca ne oldu sonuç neee? ben merak ediyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Bir kişiyi celp ve tesir etmek istersen abdest alıp tenha bi mahale çekilip cin suresinin bir iki üç ve dördüncü ayetini 17 defa oku sonra
Resulullah (sav) efendimize yüz kere salavat getir sonra
üç defa yasin-i şerif suresini oku sonra
üç defa ayetel kürsi oku sonra
kırk defa tebbet sure-i şerif oku ve en son olarak yedi defa
Fa'lem ennehü la ilahe illallhü ya rahmanü fettehızhü vekiylen ve kanallahü aliymen hakiymen İnnallahü ala külli şey'in kadiyrun tevekkelü ya hüddamü hazihil asmaeşşeriyfete bi celbi ve ihdari fülanibni fülaneh
Arkadaşlar ben tecrube ettim tavsiye ederim ama hayırlısını isteyin biraz uzun ama unutmayınız ki: zahmet olmadan rahmet olmuyor
Selam ve dua ile

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com