Ana kucağını nasıl araca yerleştirebilirim

Eski 06-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ana kucağını nasıl araca yerleştirebilirim

MerhabaYine bir soru sormadan geçemeyeceğim hanımlarBebeğim artık büyüyor ve yolculuksırasında artık kucakta taşımak zorlaşıyor benim içinAraçta giderken özellikle rahat gidebilmesi adına benim Baby2go ana kucağım var onu aracımın içine yerleştirmeyi düşündüm az önceÇünkü alırken araç içine yerleştirilebilen özelliği olduğunu söylemişlerdi Acaba Baby2go ana kucağı olan ve araçlarda da kullananlar var mı diye meraklardayım şuanTerletmeyen kumaşı için yazın da öyle kullanışlı kiTekrar pusete para vermeyi düşünmüyorum ayrıcaBaby2go yu da zaten çok kullanışlı olduğu için tercih etmiştimNasıl yerleştirebilirimyardımcı olan var mı bana?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com