Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağlamadım, canımı, hic, yakmadın, yalan, üzmedin

Hİç ağlamadım (yalan..) hiç üzmedin beni (yalan..) hiç yakmadın canımı (yalan...)

Eski 06-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hİç ağlamadım (yalan..) hiç üzmedin beni (yalan..) hiç yakmadın canımı (yalan...)

Elveda Yol ayrımı çoktan gelmiş de geçmiş bile İneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışım Camın ardındaki renkli dünyalara daldım Kaçırdım ineceğim yeri

Şimdi müsait bir yürek acısında indirirmisin beni?

Yolculuk çok güzeldi sağol

Hİç ağlamadım (yalan) hiç üzmedin beni (yalan) hiç yakmadın canımı (yalan) Çok ama çok sevdin beni (YALAN söyleyebileceğim üstelik utanmadan söylediğin bir yalan) Merak etme ben buradan sonrasını biliyorum

Yürürüm evime kadar Ben bu yollardaki cam kırıklarını tanıyorum Yollara dökülmüş acıtan dikenleri biliyorum
Daha önceki parçalanmış ayaklarımdan kalan kanlar kurumuş ama izleri kalmış Ben o çizgileri takip ederim Sen sakın üzülme

Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim?

Gerçekten çok sıkıldım Gitmeye hiçbir zaman cesaret edemedimKorktum

Düşmekten, yalnız kalmaktan, saplantılı düşlerimden korktum Seni kaçıp sığınacağım günahlarımdan af dileyeceğim mabet bildim Nedense tüm günahlarımıda seninle işledim…Utanıyorum

Yalnızlığımdan Korkuyorum hemde daha fazla tüm korkularımdan Kandım Kandırıldım Üstelik sen kandırmak içinde hiç çaba sarfetmedinki…
Tüm suç benim Ben tüm yalnızlığımı hak ettim Renkli gözlerinde renkli hayallere daldım Oysaki senin bir suçun yoktu Ben kendi uydurduğum aşk masalına inanmıştım…

Hani masal olacaktık seninle Şimdi koca bi yalan olduk

Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim…?

İnanmıyorum artık mutluluklara İnandığım tek şey su rengi tuzlu gözyaşlarım

Gözyaşlarımla yıkayacağım kalbimi Başka bir çaremde kalmadı

Direnmelerim boşuna Sen çok sevmiştin ya beni (YALAN) Şimdi canın acıyacak ya (yalan),için parça parça olacak ya (yalan) sakın üzülme Ben senden önceki yoluma devam edeceğim

Emin adımlarla yürüyeceğim Sonra uzun yolculuklardan sonra kendime varacağım O vakte kadar yalın ayak yürüyeceğim

Sen beni indir müsait bir yürek acısında

Ben kendi derdime ortak olacağım Bomboş çocuksuz bir parkta bırak beni Ben biraz geleceğin yalnızlığını seyredeceğim

Biraz çocukluğuma ağlayacağım Biraz yitirdiklerime Biraz karanlık gecelerime Biraz güneşlerime

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com