Makale Örneği - Beklenen Günün Gün Doğumu

Eski 12-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Makale Örneği - Örnek Makale - Makale Yazmak - Makale Nasıl Yazılır

Evrenin oluşmasıyla başlayıp günümüzedek geçen döneme,giden dönem demekle birlikte,yaşanmamış ve önümüzde duran gelecek zamana beklenen Şafak'lar gözüyle bakmaktayız çoğumuz

Nedendir bilmem konu hakkında sayfalarca ,defterler dolusu yazmak geliyor içimden yazmalıyım

Çünkü siz ve sizin gibiler böyle muhabbetleri olduğu sürece nice övgülere,nice sevgilere,milyonlarca saatlik ilgilere layıktır

Ancak benim size ilgi ve bunun gibi Dost'lara yakışır övgüleri ifade etmem için öyle fazlaca uzun bir zaman müddetine sahip olmadığımı siz Dost'larım biliyorsunuz

Dünya denilen bu evrende yaşamda nefes alıp vermemizin Şafak'ı bilmem kaç

O Şafak değil midir? Aileme ve sevdiklerime kavuştuğumu düşündüğüm de asırlar gibi gelen

O Şafak değilmidir?Can Dost'ları yitirmeyi hissettikçe su gibi akıp geçen Evet o Şafak'tır,bize sevgileri saygıları bağışlayıp,dayanılmaz acılarıyla armağanlar veren o Şafak'tır

Ve sizlerde Şafak Doğan Güneş deyip,yatağınıza uzanıp,o sizlere yıllar boyu gibi uzun gelecek gecede

yaktığınız sigaranın derin nefesini çektiğinizde bugüne dek yaşadıklarınızın muhakemesini yapmanız gerektiğini haykıracak o Şafak değil midir?

Odur Dostlar,size benim gibi duygusallıktan fazlasıyla nasibini almış ve bu özelliğini kelimeler aktarmakta fazla zorluk çekmeyen O 'du

Lanet ettiğimiz ,isyanlarla süslediğimiz sana "FIRTINALAR YAKIŞIR" dediğimiz O'dur

Evet Dost'lar, yarın gelecek Hayaliyle avunduğumuz seviyeli ve güzel yaşama kavuşmanın sevincini,
Özgür olmanın huzurunu yaşayacağız

Yaşamdaki dertlerin hiçbirinin bizi yıpratamayacağına ,acıların hepsine göğüs gerebileceğimize inandıracağız kendimizi

Yeri geldiğinde hayatın her acı anında gülünecek bir şeyler arayabilmenin olgunluğunu acılara göğüs gerebilmenin gururunu yaşayacağız

Böyle olmalıyız Bunu yapmalıyız

Ben bunları yapabileceğinizden kesinlikle eminim Umarım Beni ve sorumlu olduğunuz insanları utandırmadan biçimlersiniz hayatlarınızı

İnanın bunu yürekten isterim

An gelip her türlü yaşantısı mutlu ve huzurlu siz Dost'lar inanın en az kendilerinin yaşadığı mutluluk kadar sevinç duyacağı Muffi 'nin duygularında büyüyecek

Buna inanın ve her zaman en iyiye koşunSizlere" Fırtınalar yakışır demiştim Dostlar,Sam yeliyle savrulmak değil

Nice Mutlu Şafak'lar hepimiz için Doğsun

Saygılarımla
Hazırlayan , Yorumlayan ; Muffi

Alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com