Kehanet Gizli Maden Yaratıkları

Eski 09-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kehanet Gizli Maden Yaratıkları

Kehanet Gizli Maden
Kehanet Kadim Maden

Gizli Maden ve bu madene bağlı olan 3 güçlü bölgeyi size tanıtacağız Gizli maden içerisinde sizleri Goblin canavarları ağırlıkta olmak üzere Yeraltı Kumu Canavarları ve Taş Goblinler bekliyor

Zindanların diğer bölgelere istinaden en büyük farkı burada bulunan canavarlar bir önceki bölgelerdekinden daha güçlü ve dayanıklılar

Gizli Maden'e girdiğiniz an sizi 38-40-40-44 seviye canavarlar karşılayacaktır Bu nedenle bu madenlerde hayatta kalabilmek için en az 40-44 seviyeye sahip olmanız gerekmektedir Asla ama asla bu zindanlara tek başınıza girmeyin

Kadim Maden 1 Bölge Burada 40-44 seviye canavarlar sizleri yenilgiye uğratmak için Gizli Madene göre biraz daha zorlayacaktır

Özel canavar statüsünde yer alan zindan canavarları güçleriyle ve dayanıklılıklarıyla sizleri şaşırtabilir Oysa daha 2 kat yukarıya baş düşmanların yanına çıkmadık bile

Kadim Maden 2 Bölgede yine canavar gruplarının alt seviyesi 40 üst seviyesi 45-46 olarak karşımıza çıkmaktadır Vahşilikleri daha da artan bu canavarlar eğer sizi hedef almışlarsa kurtulmanız çok zor

Hala hayatta kalmışsanız Kadim Maden 3 Bölgeye ulaşmışsınız demektir Oyun içerisinde " M " tuşuna basarak haritanızın sağında 2 adet kırmızı işaret göreceksiniz Sizi bekleyen güçlü düşmanlarınıza ulaşmak için oraya gitmeniz gerekiyor

Kadim Maden 3 Bölgede 44-45-46 seviye yaratıklarla çok kez karşılacaksınız Bu madenlerden hayatta çıkmak için takım arkadaşlarınıza ihtiyacınız olacak

Kadim Maden 3 Bölgede başdüşmanlarınız bir ocak bir adette güç kristali Bu iki kötülük besleyicisini koruyan güçlü canavarların olduğunu unutmayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com