Bugün Farkettikleriniz

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bugün Farkettikleriniz

Arkadaşlar bugün farkettiğimiz şeyleri bu başlık altında belirtelim
Böylece hem Farkındalık çalışmalarımızı bu şekilde pekiştiririz hemde belki başkaların bişeyler farketmesini sağlayabiliriz diye düşünüyorum
Umarım yararlı olur

Ben başlıyorum;

Bugünlerde egomun üstüme çok geldiğini farkettim Beni her konuda yıpratmaya çalışıyor,pes ettirmeye çalışıyor Ama bu amacına ulaşamayacak (:
İnsanların hep suçu başkalarında aradıklarını farkettim ve sinirlendiklerinde nasıl kontrolü kaybettiklerine şahit oldum
İnsanların sokak köpeklerinden korktuklarını farkettim ve tepkilerine hala gülüyorum Bugün birisi gelip ayağımın dibine kıvrıldı bankta otururken,hayvanlar ne kadar teslim olmuşlar va an'dalar bunu farkettimVe de ne kadar masum olduklarını
Şehrin kötü havasının verdiği negatif enerjiyi hissettimBu yüzden gerildiğimi farkettim
Aklıma gelenler bu kadar )

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com