Bloody Mary Çağırmam

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bloody Mary Çağırmam

Meraba arkadaşlar ben deniz size başıma gelen bir olayı anlatacağım;
Arkadaşlar benim evimde toplandık arkadaşalrla benle beraber 5 kişiydikkorku filmi izledik paranormal aktiviteyiherkes çok tırsmıştı ve benim kankam ahmet cin çağırmayı önerdiherkez bu filmden sonra red etti ve o herkesle dalga geçmeye başladısonra fatihte tamam bende katılıyorum ahmete çağıralım dedi ve bize süt çocukları felan demeye başladılar(bu arada lise 1 e gidiyorum) bizda altta kalmamak için tamam dedik ve pc yi açıp araştırmaya başladık nasıl çağrılır bu diye ve bloody mary diye birşey çıktı ona tıkladım ve arkadaşlarla okumaya başladıkbanyoda 3 kere aynaya bakarak bloody mary deniyormuş ve vb gibihepsini okuduk ve banyoya girip ışığı kapadıkherkes aynaya bakarak 3 kere bloody mary dediler ve benim ahmet dediki size dedim normal bitane cin çağırsaydık bu ne bok gibi bloody mary gelmicek işte dedi ve tam o sıra birden aynada bir kız belirdi yüzü kanlar içinde ve çığlık atıp aynaya bizim oldumuz yere saldırdı aynayı tırnaklarıyla kırmaya çalışıyodu o anda arkadaşım taha o korkuyla bayıldı diyerleri ahmet fatih ben bida cenk kalpten gidicektik kapıyı açtık banyonun evden oalbildiğince hızlı ayakkabımızı giyemeyerek kaçtık okadar korktukki ölüyoduk korkudan sonra herkes ayakkabısıı giyip gitmek için eve geldi tam ayakkabılarını alıcaklardı tabi haliyle bende bu evde kalmıcaktım birden aklımıza taha geldi ve kimse bakmaya cesaret edemiyordu kavga etmeye başladık kim bakıcak diye sonunda herkes birbirinin elini tutarak içeri gircez dedik ışığı açtık banyoya girdik aynada kanla tırnak izleri vardı ve tahanın üzeri hep kandı pençe izi gibi birşey vardı yüzündeee ve hala kanıyorduhemen onu sürüyerek çıkardık dışarı biyandanda ben tahanın ayakkabısını almıştım elime onu giydirmeye çalışıodum sonra telefonla annemi aradın eve gelsin diye annem geldi biz tabi evin dışındayız bekliyoz annemi annemle beraber hemen tahayı acil servise götürdük arkadaşalrım gitti evlerine sadece ahmet kaldı yanımda doktor biraz bu çocuğa ne oldu diye böyle sordu annem bana bağırmaya başladı ne yaptınız bu çocuğa diye anlatamadık tabi tahanın annesi geldi olayı anlattık bi güzel annemden dayak yedim eve gittik felan büsüre olaylar berbat geçti sonra beni psikoloğa getirdiler ve evden taşındık okulumuda deiştirdiler arkadaşlarımal konuşmuyum diye annemle babam onlar seni delirtti diyor olayı anlatıyorum ama inanmıyolar son

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com