Mustafa İtrı İlköğretim Okulu İstanbul Bayrampaşa

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mustafa İtrı İlköğretim Okulu İstanbul Bayrampaşa

Mustafa Itrı İlköğretim Okulu Hakkında - Mustafa Itrı İlköğretim Okulu Tanıtım - Mustafa Itrı İlköğretim Okulu Resimleri - Mustafa Itrı İlköğretim Okulu İletişim

Mustafa Itrı İlköğretim Okulu İstanbul Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mustafa Itrı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mustafa Itrı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mustafa Itrı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Mustafa Itrı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: MUSTAFA ITRI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Murat Mah Kamil Cad No:135 Bayrampaşa
Telefon Numarası: 2125635689
Faks Numarası: 2124189422

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

okul hakında detaylı bilgi için tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com