Ehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu Burdur

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu Burdur

Ehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu Hakkında - Ehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu Tanıtım - Ehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu Resimleri - Ehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu İletişim Bilgileri

Ehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu Burdur Tefenni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: EHİT TEĞMEN AYFER GÖK ANAOKULU

Adresi: BURDUR CADDESI FATIH MAH ŞEHIT TEĞMEN
AYFERGÖK BAĞIMSIZ ANAOKULU

Telefon Numarası: 2484913205

Faks Numarası:

E-mail Adresi:

Web Adresi: Şehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu

Şehit Teğmen Ayfer GÖK Anaokulu 2002-2003 Eğitim Öğretim yılında hizmete açılmıştır Okulumuz Konyaaltı Belediyesi tarafından arsası bağışlanarak yaklaşık 15 dönüm arazi üzerine kurulmuş geniş bir bahçe üzerinde oturmuş, Proje okullardan biri olarak hizmet vermektedir Okulumuzda 5 derslik , 1 yemek odası , 1 depo , 1 Mutfak , 1 Memur odası , 1 Müdür odası , 1 Müdür Yardımcısı odası bulunmaktadır

Okulumuzda sabahçı ve öğleci gurup olmak üzere ikili Eğitim Öğretim yapılmaktadır On şubeden oluşup 260 Öğrencimiz bulunmaktadır Şehit Teğmen Ayfer GÖK Anaokulu Müdürlüğünde : Müdür, Müdür Yardımcısı, Öğretmenler , Memur ,Hizmetli, Kadrosuz usta öğretici, sözleşmeli personel dahil 19 personel bulunmaktadır Okulumuz Okulöncesi Eğitim Programı doğrultusunda Eğitim Öğretimine devam etmektedir

Ehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberibiz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com