İshakpaşa İlköğretim Okulu Doğubeyazıt Ağrı

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İshakpaşa İlköğretim Okulu Doğubeyazıt Ağrı

İshakpaşa İlköğretim Okulu Hakkında - İshakpaşa İlköğretim Okulu Tanıtım - İshakpaşa İlköğretim Okulu Resimleri - İshakpaşa İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

TC MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI AĞRI VALİLİĞİ DOĞUBAYAZIT İSHAKPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU

Okulumuzun binası taş duvar üzerine yığma tek kat olarak yapılmış ve 1984 yılında hizmete girmiştir1998 yılında 3 derslikli bir ek bina yapılmış ve ana bina ile birleştirilmiştir2005 yılında ise 2 katlı, 4 derslik 1 idare odası ve 2 tuvalet içeren ek binanın yapımına başlamış ve aynı yıl hizmete girmiştir

Etrafı 2 metre taş duvarla çevrilmiş ve bahçe kapısı ile sokağa bağlanmıştırBahçemizde voleybol oyunu için direkler dikilmiş ve beden eğitimi dersinde ve öğrencilerin boş zamanlarında oyun oynamaları sağlanmıştırFakat bahçe öğrenci ihtiyaçlarını karşılayamaz duruma gelmiştir

GEÇMİŞTEN BU GÜNE BENİMSEDİĞİMİZ İLKELER:

1ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA VE ANAYASADA İFADESİNİ BULAN ATATÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNE BAĞLI TÜRK MİLLETİNİN MİLLİ, AHLAKİ VE İNSANİ-MANEVİ VE KÜLTÜR DEĞERLERİNİ BENİMSEYEN, KORUYAN VE GELİŞTİREN, AİLESİNİ VATANINI SEVEN VE DAİMA YÜCELTMEYE ÇALIŞAN İNSAN HAKLARINA VE ANAYASANIN BAŞLANGICINDAKİ TEMEL İLKELERE DAYANAN DEMOKRATİK LAİK VE SOSYAL BİR HUKUK DEVLETİ OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİNE KARŞI GÖREV VE SORUMLULUKLARINI BİLEN VE DAVRANIŞ HALİNE GETİRMİŞ YURTTAŞLAR OLARAK YETİŞTİRMEK
2BEDEN, ZİHİN,AHLAKİ DUYDU BAKIMINDAN DENGELİ VE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE GELİŞMİŞ BİR KİŞİLİĞE VE KARAKTERE HÜR VE BİLİMSEL DÜŞÜNME GÜCÜNE GENİŞ BİR DÜNYA GÖRÜŞÜNE SAHİP İNSAN HAKLARINA SAYGILI KİŞİLİK VE TEŞEBBÜSE DEĞER VEREN, TOPLUMA KARŞI SORUMLULUK DUYAN YAPICI YARATICI VE VERİMLİ KİŞİLER YETİŞTİRMEK
3İLGİ İSTİDAT VE KABİLİYETLERİNİ GELİŞTİREREK VE GEREKLİ BİLGİ BECERİ VE DAVRANIŞLAR KAZANDIRMAK VE BİREYLERİ MUTLU KILACAK AYNI ZAMANDA TOPLUMUN MUTLULUĞUNA KATKIDA BULUNACAK BİR MESLEK SAHİBİ OLMALARINI SAĞLAMAK
4 BU TEMEL ÇERÇEVE İÇERİSİNDE;
A) ÖĞRENCİLERİN ZİHİNSEL BEDENSEL VE RUHSAL YÖNDEN GELİŞMELİRİNİ SAĞLAMAK
B) ONLARI TEMEL EĞİTİME HAZIRLAYARAK TÜRKÇEYİ DOĞRU KONUŞMALARINI VE İYİ ALIŞKANLIKLAR KAZANMALARINI SAĞLAMAK
5 İLKÖĞRETİM OLARAK AMACIMIZ;
A) HER TÜRK ÇOCUĞUNU İYİ BİR VATANDAŞ OLARAK TEMEL BİLGİ BECERİ DAVRANIŞ VE KABİLİYETLERİ DOĞRULTUSUNDA YETİŞTİRMEK
B) HER TÜRK ÇOCUĞUNU EN GÜZEL ŞEKİLDE YETİŞTİREREK BİR ÜST ÖĞRENİME HAZIRLAMAK

İshakpaşa İlköğretim Okulu Ağrı Doğubeyazıt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İshakpaşa İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İshakpaşa İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İshakpaşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, İshakpaşa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: İSHAKPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: ishakpaşa iöo Sevgi Sok No:11

Telefon Numarası: 4723126038

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi :wwwishakpasaioomebk12tr

http://ishakpasaioomebk12tr/

biz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com