Karşıköy İlköğretim Okulu Borçka Artvin

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Karşıköy İlköğretim Okulu Borçka Artvin

Artvindeki İlköğretim Okulları Hakkında - Karşıköy İlköğretim Okulu Tanıtımı - Karşıköy İlköğretim Okulu Hakkında - Artvin Borçka'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Karşıköy İlköğretim Okulu Resimleri

OKULUMUZ

2010-2011 eğitim ve öğretim yılında okumuzda 91'e yakın öğrenci, 3 sözleşmeli , 1 ücretli ve 2 kadrolu öğretmen bulunmaktadır Okulumuzda 8 adet derslik, 1adet fen ve teknoloji laboratuarı, 1 adet bilişim teknolojileri sınıfı, 1 adet çok amaçlı toplantı salonu bulunmaktadır Yardımcı hizmetler personeli olarak 2 personel bulunmaktadır 2007-2008 Eğitim öğretim yılında bilgi teknoloji sınıfı kurulmuştur Sınıfların çoğunda bilgisayarla ve projeksiyon makinasıyla ders yapılmaktadır

Okula ait lojman bulunmamaktadır Muratlı barajının yapımı nedeniye köyün büyük bir bölümü sular altında kaldığından dolayı köyde ikamet edilecek ev sayısı azdır Bu nedenle görevli öğretmenlerin büyük çoğunluğu Borçka ilçe merkezinde ikamet etmekte ve kendi imkanları ile okula geliş-gidiş yapmaktadır Borçka merkezde ev kiraları 300 TL ile 500 TL arasında değişmektedir

ULAŞIM
Artvin-Hopa Karayolu üzerinden Borçka ilçe merkezinden veya Arifağa Petrolün yanından köprüyü geçince 13 km kadar uzaklıktadır Köyümüze minibüs ve taksi dolmuşlar Maradid caddesinde kalkmaktadır Minibüs ve taksi dolmuşlar ortalama varış süresi 15-25 dk'dır İlçemiz Borçka'dan 13 km kadar içeride olan Karşıköy Köyü, Artvin ilimizden 46 km uzaklıktadırSahil yolundan Arhavi-Borçka 46 km, Hopa-Borçka 36 km 'dir Ulaşım Özel ve Toplu Taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır

Karşıköy İlköğretim Okulu Artvin Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karşıköy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karşıköy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karşıköy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Karşıköy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KARŞIKÖY İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: KARŞIKÖY İLKÖĞRETİM OKULU BORÇKA/ARTVİN

Telefon Numarası: 4664221006

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi: ARTVİN - BORÇKA - Karşıköy İlköğretim Okulu - TC Millî Eğitim

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com