Özbey İlköğretim Okulu Bilgileri Söke Aydın

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Özbey İlköğretim Okulu Bilgileri Söke Aydın

Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Özbey İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Söke'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Özbey İlköğretim Okulu Resimleri - Özbey İlköğretim Okulu Hakkında

Okulun Tarihçesi
Okulumuz 1965 yılında şimdiki okulumuzun biraz üstündeki alanda beş sınıflı bir bina olarak kurulmuş ve 1997 yılında şimdiki binamızın yapılmasıyla birlikte İlköğretim okuluna dönüşmüştür
Okul Hakkında Tanıtım Bilgileri
Özbey İlköğretim Okulu, Söke İlçesi Yenidoğan Beldesi Özbey Yukarı mahallesinde Söke- Milas yolunun kuzey yamaç eteğinden, Söke Ovasını kuş bakışı gören bir alanda kuruludur Mahallemiz önceleri köy statüsünde iken Özbey Yeniköy adını taşırken 2000 yılında Yenidoğan beldesine bağlanması sonunda mahalleye dönüşmüştür Okulumuzda bir müdür, bir müdür yardımcısı, yedi sınıf öğretmeninin yanı sıra,fen bilgisi, sosyal bilgiler,ingilizce,türkçe ve bir BT Formatör öğretmeni olmak üzere 13 kadrolu öğretmenimiz vardır On bir derslikli okulumuzda bir müdür odası, müdür yardımcısı odası ve öğretmen odası, bir BT Sınıfı, kütüphane, fen Bilgisi Laboratuarı, arşiv odası bulunmaktadır Mahallemiz son yıllarda aldığı yoğun göç nedeniyle doğu illerinden gelmiş vatandaşlarımızın yerleşimiyle oluşmuş bir nüfusa sahip olup, yoksulluk sınırında bulunan velilerden oluşmuş durumdadır Hedefimiz Türk milli eğitiminin temel ilkeleri doğrultusunda okulumuzdan gelip geçen her öğrenciyi iyi insan olma ,iyi vatandaş olma ve iyi yurttaşlar olma yolunda ilerleteceğiz Bu konuda Cumhuriyet ilkeleri ve Mustafa Kemal Atatürk’ün yol gösteriliciliği ışığımızdır

Kurum Bilgileri
Kurum Kodu 423387 Eğitim Yılı 2009-2010
Güncelleme Tarihi 29-09-2010 Kurum Tipi A
Öğretim Şekli Normal Öğretim
Kurum Türü İlköğretim Okulu
Telefon 0 256 5210640 Belge Geçer: 0 256 5210640
Adresi Özbey Mah /Yenidoğan 09200 Söke/AYDIN
Mahalle Adı Yenidoğan Özbey Mah
Bina Yapımı Özel idare
Hizmete Giriş Yılı 1965 İlçe/Belde/Köy Belde
Bina Durmu Kendi Binası Lojman Durumu Yok
Merkeze Uzaklık 2 km İle Uzaklık ---
Merkeze Ulaşım 1,00 - 1,50 TL Ort Kira Gideri 0 - 100 TL
Memur --- Teknisyen --- Sayman ---
Kadrolu Hizmetli --- Geçici Hizmetli ---

İdari Bilgiler
Kurum Müdürün Adı Soyadı Müdür BaşYrd Adı Soyadı
İLHAN BİLAL ---
Müdür Yrd Adı Soyadı (1) Müdür Yrd Adı Soyadı (2)
SELAMİ YAŞAR ÖZTÜRK ---
Müdür Yrd Adı Soyadı (3) Müdür Yrd Adı Soyadı (4)
--- ---
Müdür Yrd Adı Soyadı (5) Müdür Yrd Adı Soyadı (6)

Özbey İlköğretim Okulu Aydın Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Özbey İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Özbey İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Özbey İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Özbey İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ÖZBEY İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: ÖZBEYYENİDOĞAN

Telefon Numarası: 2565210640

Faks Numarası: 2565210640

E-mail Adresi : 423387@mebk12tr

Web Adresi:Özbey İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com