Ziyaret İlköğretim Okulu Merkez Amasya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ziyaret İlköğretim Okulu Merkez Amasya

Ziyaret İlköğretim Okulu Tanıtımı - Ziyaret İlköğretim Okulu Hakkında - Ziyaret İlköğretim OkuluResimleri - Amasya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Ziyaret İlköğretim Okulu Bilgileri - Amasyadaki İlköğretim Okulları Hakkında

OKUL ADI ZİYARET İLKÖĞRETİM OKULU
TELEFON NUMARASI 0358- 231 10 08
AÇILIŞ TARİHİ 1926 YILI, İLKOKUL OLARAK AÇILMIŞTIR
OKULUN TARİHÇESİ Kasabamızda ilk ilkokul binası 1945te devlet köylü işbirliği ile yapılarak hizmete açılmıştır1960 yılına kadar bu bina eğitim öğretim amaçlı kullanılmıştır1960'da yeni bir bina yapılmış bu binana ise ek ünite haline getirilmiştir1973 yılında ise eski okul binası ve çevre duvarı köylü katkılarıyla yapılarak koruma altına alınmıştır
1980de halen eğitim öğretimin sürdüğü yeni bina inşa edilerek orta okul olarak hizmete sunulmuştur
1983-1984 eğitim öğretim yılında ise ilkokul ile birleştirilerek ilköğretim halini almıştır

OKUL MÜDÜRÜ Abdullah LAFÇI
MÜDÜR YARDIMCISI Recep ÖZMUTLU
DERSLİKLER 1 kademede 10 derslik+ 2 kademe için matematik, sosyal bilgiler, Türkçe, sanat etkinlikleri, İngilizce, BT, fen ve teknoloji sınıfları mevcuttur
DİĞER Okulumuzda mevcut 1 kütüphane 1 çok amaçlı salon bulunmaktadır
ULAŞIM Kasabamıza ulaşım gün içinde 07:30 ile 22:30 arasında Belediye Otobüsü ile sağlanmaktadır Otobüslerin kalkış yeri Bimarhane'nin yan tarafındaki duraktır (7:30, 8:30, )
Dönüşte ise her saat başı kasabadan merkeze otobüs bulunmaktadır

Ziyaret İlköğretim Okulu Amasya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ziyaret İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ziyaret İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ziyaret İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Ziyaret İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ZİYARET İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Erzurum Cad No: 30 Ziyaret Kasabası Amasya

Telefon Numarası: 3582311008

Faks Numarası: 3582311014

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi : Ziyaret İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com