Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adamı, dünyanın, pis

Dünyanın En Pis Adamı....

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dünyanın En Pis Adamı....

Hindistan'da yedi kız çocuk babası bir adam erkek çocuğu olsun diye 35 yıldır yıkanmamış

Kailash 'Kalau' Singh, oğlunun olması için banyo yapmıyor ve dişini fırçalamıyor bunun yerine her akşam yaktığı ateşin yanında tek ayak üzerinde durup, Şiva Tanrısı'na dua ediyor

Kalau'ya göre, ateşi kullanmak da banyo yapmak için su kullanmaya benziyor: "Ateş banyosu vücuttaki mikropları öldürüyor"

Hindistan'ın kutsal kentlerinden Varanasi'nin dışındaki bir köyde yaşayan 63 yaşındaki Kalau, beş yıl önce kardeşi öldüğünde bile Ganj nehrinde tören gereği yıkanmayı redderek ailesinin de tepkisini çekmiş

Kalau, "Hala bunun nasıl başladığını hatırlamıyorum Sadece ylaklaşık 35 yıl önce başladığını biliyorum" diyor

Kalau'nun yıkanmaması, bakkal dükkanının kapanmasına da yol açmış

Şimdi, Varanasi havaalanı yakınında toprak sürerek hayatını geçiriyor

Kalau, "Ancak ülkenin bütün sorunları bittiğinde ben de yıkanırım" dese de komşuları, Kalau'nun ancak erkek çocuğu olursa yıkanacağını söylüyor

Alintidir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com