Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, çameli, denizli, ilköğretim, okulu, sarıkavak

Sarıkavak İlköğretim Okulu Bilgileri Çameli Denizli

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sarıkavak İlköğretim Okulu Bilgileri Çameli Denizli

Sarıkavak İlköğretim Okulu Hakkında - Sarıkavak İlköğretim Okulu Tanıtım - Sarıkavak İlköğretim Okulu Resimleri - Sarıkavak İlköğretim Okulu İletişim

Sarıkavak İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Çameli İlçesinin Sarıkavak Köyü’nde bulunmaktadır Adını bulunduğu köyden almakta olup adı Sarıkavak İlköğretim Okulu’dur
Okulumuz iki katlı betonarme bir yapıdır Ancak bu binaya 1998 yılında taşınmıştır Daha önce tek katlı ve iki derslikli bir yapıda hizmet vermiştir Okulumuz bünyesinde, 1 adet kullanılamaz durumda bulunan lojman, 1 adet odunluk ve yemekhane olarak kullanılan eski okul binası olmak üzere 3 adet ek bina bulunmaktadırOkulumuza ait 200 m²’si parke döşeli olmak üzere yaklaşık 1000 m²’lik bir bahçe bulunmakta olup; bahçenin çevresi fidanlarla çevrilmiştir

Okul 8 derslikten ayrıca 1 öğretmenler odası, 1 bilgisayar laboratuarı, 1 müdür odası olmak üzere 11 bölümden oluşmaktadır Okulumuz kadrosunda 1 müdür, 2’si sözleşmeli/ücretli olmak üzere 11 öğretmen ve 1 hizmetli bulunmaktadır

Sarıkavak İlköğretim Okulu sadece Sarıkavak Köyü’ne değil, bazı çevre köylere de hizmet vermektedir Bu köyler Emecik ve Akpınar köyleridir Bu nedenle okul öğrencilerinin büyük kısmı “Taşımalı Eğitim Sistemi” çerçevesinde okulumuza taşınmaktadır Öğrenci mevcudu 127 dir Bunlardan 93 tanesi taşımalı, 34 tanesi taşımasızdır

“8 Yıllık Kesintisiz Eğitim” kapsamında eğitim verilmekte olup Türkçe, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve Bilgisayar sınıfları mevcuttur Diğer branş dersleri de aynı sınıflarda işlenmektedir 6,7 ve 8 sınıflardan birer adet olması nedeniyle derslik konusunda sıkıntı yaşanmamaktadır Okulumuzda standart ders araç gereçleri bakımından fazla bir sıkıntı bulunmamaktadır

Sarıkavak İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Çameli
Okulun Telefonu: 258 585 12 57
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Sarıkavak Köyü
Okulun Web Adresi: http://sarikavakmebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 460036@mebgovtr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : Dışı
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Sarıkavak İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com