Bayanlarla İlgili Bilinmeyen Gerçekler

Eski 08-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bayanlarla İlgili Bilinmeyen Gerçekler

Beyler, işte size 'bir türlü çözemediğiniz' kadınlar hakkında açıklayıcı bilgilerle dolu bir yazı! Onların iç dünyasını anlamanın tam zamanı

* Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider

* 'Kolay kadın' imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere 'hayır' deriz Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır

* Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinin kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız

* isteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız

* Terk edildiğimizde veya reddedildiğimizde üzüntümüzü gidermek için sığınacak bir omuz ararız Bu da genellikle eski sevgilimizdir

Hiç UNUTMAYIZ!

* "çok sarhoştum, birşey hatırlamıyorum, aslında seni arkadaş, olarak görüyorum" sözlerini mutlaka kullanmışızdır Amacımız karşımızdakinin gururunu kırmamaktır Tabii bununla demek istediğimiz; "kırılma ama seni beğenmiyorum veya senden hoşlanmıyorum"dur

* Aslında her şeyi hatırlar ama sadece sorunlardan kaçmak için unutma yoluna gideriz

* Gururumuz incindiğinde bunu düzeltecek ve her aradığımızda yanımıza gelecek bir erkek mutlaka vardır

* Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omuzunda onun için ağlarız

* Daima rejim yaparız ama bunu sadece kilo verebildiğimiz zaman duyururuz

* Sabahları eşimiz uyanmadan, gerekli hazırlıkları yapmış oluruz

* En heyecanlı filmlerde bile o kendisini filme kkaptırmışken biz neden elimizi tutmadığını düşünmekten filmi kaçırırız

* özel bir gün değilse, en tatlı gülümsememizi bir şey rica edeceğimiz zaman kullanırız

* En yakın kız arkadaşımızı sevgilimizden deliler gibi kıskandığımız için onlar hakkında sevgilimize dedikodu yaparız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com