Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Internet & ADSL

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
lise, ttnet, uygulaması, vitamin, yararları

Ttnet Vitamin Yararları Ttnet Vitamin Lise Uygulaması

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ttnet Vitamin Yararları Ttnet Vitamin Lise Uygulaması

TTNet vitamin lise nedir diye merak ediyorsanız, TTNet Vitamin Lisenin bana ne gibi bir faydası olacak diye düşünüyorsanız işte size evde okul, nette okul TTNet Vitamin Lise

TTNet Vitamin

TTNET Vitamin Lise, kişiye özel öğrenme yolu sunan, senin ihtiyaçlarını anlayan akıllı bir eğitim destek aracıdır Sana okul eğitiminde, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavları'na (LYS) yönelik hazırlıklarında yardımcı olur Hızlı ve pratik bir ders çalışma alanı sunar

nasıl calısır

TTNET Vitamin Lise, Millî Eğitim Bakanlığı'nın öğretim programıyla uyumludur Konuları temel bilgilerden başlayıp en ince detayına kadar kademeli olarak anlatarak seni gerek okul sınavlarına, gerekse ÖSYS'ye eksiksiz hazırlar Başarıya açılan yolda emin adımlarla ilerlersin, kendine duyduğun güveni perçinlersin

TTNET Vitamin Lise, lise 9 ve 10 sınıf seviyesinde aşağıdaki dersleri kapsar:

* Matematik
* Fizik
* Kimya
* Biyoloji
* Dil ve Anlatım
* Tarih
* İngilizce Öğrenim Paketi

Vitamin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com