Prof. Dr. Aylin Uluşahin

Eski 07-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Prof. Dr. Aylin Uluşahin

Uzmanlık Alanı: PSİKİYATRİ

Türk Eğitim Derneği Ankara Koleji Lisesi ni ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ni bitirdi Uzmanlık eğitimini 1989'da Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı nda tamamladı 1995 te doçent, 2003 te profesör oldu1992-1993 yıllarında bir yıl süreyle İngiltere'de Cambridge Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü nde çalıştı2001 yılından bu yana Türkiye Sinir ve Ruh Sağlığı Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor 1998-1999 yıllarında Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Derneği'nin Kurucu Yönetim Kurulu Başkanlığı nı yaptıDuygudurum bozuklukları ve psikiyatri genetiği ile ilgilenmektedirTelefon: 0-312-3051873E-posta: aulusahi@hacettepeedutr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com