Soru:"Kollojen Doku Hastal???"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Kollojen Doku Hastal???"

mehaba hocam ben 21 yasidayim benim bitmek bilemyen eklem agrialrim var ben 1 önce ellerim cok soguk oldugu icin dr gitim ve sol kolumdan angio oldum ve rauyno oldugunu söylediler angiodan sonra bende eklem yerlerinde agri sis morarma ve agizda tekrarlayan aftlar vardii ben avustuyda yasdiyorum burdaki doktorlar behcet hastaligindan suphe oldugunu söylediler sadece agri kesici kullimm
söylediler ben turkiyedede doktorlara gorundum once behcetdediler kada pozitif degerler vardi behcet icin bi ilac verdiler agzim daki yaralar o ilaci kulligimda geciyodu sadece agzim da yara var vucudumda baska yara olamdi ben bu yil gine turkiyede doktorlara gitiim bu sefer behceet hastaligi degil kolejen doku hastaligi oldugnu söylediler ve alevi akdeniz hastaligi rauyno vitiligo da var ben suan gunde 8 tane ilac kullaniyorumm ve gun gectikce cogalan eklem agrilarii önceden olmayan tutulmalarda varr kizaran ve sisen ayaklar ayaklarimin uzerine basamadigimm gunler cogaldii benim doktorum turkiyede aslinda bu hastaligin gecmeyecegini cogalmamasi icn ilac kulligimi biliyorumm ben birazdaha az aci cekmek istiyorumm ba yardimci ola bilrimisinz neyapmam gerek

hersey icin tesekurleer

iy gunler
ProfDr Vural KAVUNCU

141102:09:48

Tarifiniz üzerine romatolojik eklem iltihabı (artrit) olduğunuz ve tedavinizin de yeterli gelmediği anlaşılıyor Bahsettiğiniz hastalıklarla ilgili atrık çok gelişmiş tedavi yöntemler bulunmakta Hastalık tam geçmese bile zamanla kendisini sınırlayabilir Ayrıca tedaviler eklemlerinizde bozulmaları önleyecektir Mutlaka romatoloji ile uğraşan bir fizik tedavi ya da romatoloji hekimine başvurmanızı öneiririm

Prof Dr Vural Kavuncu

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com