Okuyun Arkadaşlar

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Okuyun Arkadaşlar

herkese merhaba arkadaşlar konuya nasıl baslıcamı bılemıyorum ama bir yerden başlıcam lütfen okuyun ders alanınız olur bana yardım etmek isteyenınız olur veya üzülüp allah yardımıcn olsun diyenınız olur benım bu yazım bişeylerı ısteyıpte sonradan kahrolan hatta hayattan ümidi kesenlere doğru düzgün hayatımda çocukluk yaşamadım birçok ailevi problemler yaşadım küçüklüğümden bu yana babamın annemı aldatması evdekılere yaptığı zulüm dayak başka kadınlar içki herşeyi yaşadık evde herkes nefret ederdı ben dua edrdım küçüktüm rabbim duamı kabul ettı hoş hala eziyet eder ama içki içmiyor dayak yok kadın yok vs ama herseye ragmen geçımsız kafaya taktıgı bırıyle ugrasır ben baş sıradayım çünkü herkes hayatını bırşekılde kurdu evlendı kımısı calışıyor bende ugraş verdım işim olsun eşim olsun dıye ama olmadı kendımden başka herkese yardımım dokundu bırkendıme olmadı bundan 3 ay önce sözlendım severekmı tabiki diil bır evim olsun mutlu olayım diye çünkü sevdimde benı terkettı sözlenmeden önce ve daha öncesı hep dualarımda şu olurdu allahım bu ınsan hakkımda hayırlısıysa olsun eger diilse saman çöpü bahane olsun inanın sözlendığimden buyana hoşgörü tamm yaparız ederızden başka laf cıkmadı agzımdan sozlumun geçmişte yaşadığı evlılıği bıle başına vurmadım ama o sürekli eksık kusur ince iğneyle derın kuyu kazdı 3 ayı bana zehir etti gözdağı verıp köle etmek düşüncelerı sonunda kendı elınde patladı hiç beklemedıği bı tepkı aldı ve olayı bıtırdım yüzüğü attim çünkü saman çöpü bahane oldu hiçbir suçum yokken iftira durumda sözler işittim bakın arkadşlar şuan çok sıkıntıdayım ve bunun biticeğini selamete kavuşucağımı bılıyorum buradakı evlenemedım sevdiğim benı terk ettı dıye üzülüp hayatı kendıne zindan eden arkadşlarım hiç üzülmeyın her şey olucagına varıyor yeterkı kalbınızı temız tutn ben her seferınde ipin ucuna kadar geliyorum rabbım dualarımla oradan çekip alıyor önemli olan herşeyın hayrını allahtan ıstemek sevgıyle kalın uzun oldu biraz ama inşallah anlatabilmişimdir knuyuda yanlış yere yazmadığımı umuyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com