Enerjisel Temizlik

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Enerjisel Temizlik

Mekanlarda spritüel olarak yapılabilecek en çok sevdiğim çalışma ise başmelek mikael’i davet etmektir bir çok insan korunma ve arınma için başmelek enerjisi ile çalışıyor
ben her gün evime başmelek mikaeli çağırıp kendi sözlerimle şöyle diyorum;
“ulu yaradanın izni ve ismiyle başmelek mikaeli davet ediyorum”
başmelek mikaeli devamlı çağıranlar onu zaman içinde hisseder ancak bir şey hissetmeniz gerekmez, güvenmek yeterlidir
“bütünün ve benim en yüksek hayrıma olacak şekilde lütfen ‘odamı’ ‘ evimi’ olumlu olmayan enerjilerden arındırmanı rica ediyorum lütfen yatağımı ve beni koru” bunu yaptığın için teşekkür ederim
bu sembolik cümleye saygı çerçevesinde diğer arınma dileklerinizi de katılabilir

bildiğimiz ve güvendiğimiz şekilde amatörce yapılabilen mekan temizliğinden sonra yine isteyenlere “altın ışık ” tarifimi veriyorum ben evimi altın ışıkla yüklüyorum isteyenler şu şekilde yapabilir
sol elimi açıyorum, gökyüzüne dönük
“ulu yaradanın izni ve ismiyle, altın ışık enerjisini istiyorum!
sol elime gök yüzünden altın bir ışık iniyor, imgeliyorum
“hoş geldin altın ışık” selamlıyorum
altın ışık avuç içimden içeri giriyor, kolumdan dirseğime doğru ve oradan sol omzuma sırtımdan dolaşıp sağ koluma ve sağ elimin avucuna içine geliyor ; bir altın ışık huzmesi olarak çıkıyor
sol elim gökten bir alıcı sağ elim verici gibi avucumdan çıkan altın ışığı yönlendiriyorum
odaların köşelerine “altın ışık buraya ak”
yatağıma ” altın ışık yatağımı altın ışıkla doldur”
odalara ” altın ışık bu odayı doldur”
mekanın her yerini altın ışıkla dolduruyorum imgeledim, altın ışık her yere geldi

Handan bucak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com