Tuuu Bana...

Eski 02-23-2010   #1
delishhhh

Tuuu Bana...

TUUU” Yüzümü sildim
Televizyonun tam da karşısında oturduğumuzdan, muhterem karım “Sana mı geldi?” dedi
“Ne?
“Tuu dedi ya
Tükürüğü sana mı geldi?
Boynumu büktüm
“Evet” dedim
Evet
Bülent Arınç, tarikatı soruşturan başsavcılığın basılmasına, “Baskın öyle mi olur, tuuu size” dediğinde “tuuu”su mikrofona, oradan kameraya, kameradan canlı yayın arabasına, oradan merkezdeki
masaya, masadan antene, antenden uyduya, uydudan kapsama alanında kim varsa
Türkiye‘nin başına örülen çorabı sekiz senedir görmeyen, sessiz, sinmiş, yalaka, yanaşma kim varsa
Kim?
Bana da geldi:
“Tuuuuu
Baskın “nasıl olurmuş” dün gördünüz sanırım:
Kuvvet komutanlarını gözaltına aldılar
Eski Hava Kuvvetleri Komutanı
Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı
Ordu komutanları
Muvazzaf subaylar
Sormaz mısınız:
İktidarın yargıyı sindirme ve ele geçirme baskınının Erzincan-Erzurum hattında fiyaskoya dönüşmesinin
Ve bunun üzerine kendilerine göre bir yargı yapma girişimlerinin hemen peşinden bu olanlar, denk mi geldi?
Peki, TSK’nın en üst komutasında görev yapmış kuvvet ve ordu komutanlarının “kaçma” ihtimalleri var mıydı ki, Habur’da ayaklarına mahkeme götürülen PKK militanları kadar bile olamayıp birer baskınla götürüldüler
Ya da; eğer bu bir hukuki süreç (!) ise, daha bir gün önce Genelkurmay Başkanı Başbuğ‘un özel telefon konuşmalarının yandaş medyaya sızdırılması bu “hukuki sürecin” hangi boyutudur?
Anlamıyorsam
“Tuuu” bana
“Tuuuuu
BEKİR COŞKUN

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com