ÇÖl Cİnİ (bence Bakin)

Eski 11-26-2009   #1
peri
Icon5

ÇÖl Cİnİ (bence Bakin)

ÇÖl cİnİ (bence bakin)

arkadaşlar bu anlatacağım hikaye bir kitaptan alıntıdırşundan nakledildiğine bundan nakledildiğine falan diye gidiyor o yüzden kısaltarak anlatıyorum ama sizi temin ederim gerçek

Bir tüccar gurubu mallarını satmak için develerle çölü geçmekteydilerVakit akşam olunca çölün aşağı yamaçlarında bir yerde konaklamaya karar verdiler ve çadırlarını kurdularÇölü iyi bildiklerinden nerde konaklayacaklarını ve nerede su olduğunuda iyi biliyorlardıİçlerinden biri arkadaşlarına dönerek şu tepenin arkasında su var ben biraz su alıp geliyorum diyerek aralarından ayrıldıAradan belli bir süre geçtiki ne gelen var ne gidenİçlerinden bir diğeri ben ona bakmaya gidiyorum başına bir iş gelmiş olmasın diyerek tepeyi aştı ve gözden kaybolduBir süre sonra o da geri dönmeyince diğerleride gittiler fakat giden geri dönmüyorduEn sonunda kervanda bulunan genç ve güçlü bir tanesi yanına kılıcını ve bir arkadaşını alarak tepeyi aştıArkadaşı aman ya rabbi dediBir kadın var çırılçıplak ve çok güzel bizim arkadaşlarda orada eğleniyor olacaklar bende yanlarına gidiyorum dedi ve hızla güzel kadının yanına koştugenç ve güçlü olan onun peşinden ağır adımlarla gidiyor ve onu engellemeye çalışıyorduAdam kızın yanına vardığında herkezin parçalanmış ve organlarının etrafa saçılmış olduğunu gördü o güzel çıplak bayanda başuçlarnda oturuyor ve cesetlerini kemiriyorduAdam öyle korkmuştuki bir anda dizlerinin üzerine düştü bunu farkeden kız arkasını döndüAğzının kenarları kanlı gözleri ateş kızılıydı tırnakları ise bir deveninki gibiydiUzun saçları adamı ensesinden kavradı ve bir hamlede eliyle ciğerini söküp yanına bıraktı
Kuvvetli olan bu vahşet sahnesi karşısında sanki kılıcını kaldıramaz duruma gelmiştiSonra kız gözlerini ona diktiAyakları yere basmıyor ve inanılmaz hızlı hareket ediyorduYaşadığı şoktan eli ayağı tutmaz duruma gelen genç son söz olarak kendisine yaklaşan cine karşı allaha dua ettiElinde birden bire bir dua belirdiGenç hızla duayı okuduDuayı okumasıyla birlikte gökten bir yıldırım indiKıza öyle bir çarptı ki kız avret yeriden alnının çatısına kadar yarıldı
Genç şok içerisinde kervana döndü ve elindeki kağıtta yazan duayı kervanbaşına gösterdiOlan biten herşeyide anlattıKervanbaşı pek dini bütün bir insandıÇöl cinlerinide duymuş olacaktı ama inancı ve bilgisi zayıf gencin ona sorduğu soru farklıydıEy kervancıbaşı bu dua nedir neyin nesidirKervancıbaşı duayı görünce gözleri faltaşı gibi açılıverdi
Ey genç insan işte kasların ve gençliğin yetmediği bu husıusta sana yardımcı olan dua bir kur'an ayetidirBu bakara suresi 255 ayettir
Yani aetel kürsi

Seviyorum demek önce onsuz olmayı kabullenmektir
Varlığı armağansa yokluğu ceza deği
Varlığının değerini bilmektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : ÇÖl Cİnİ (bence Bakin)

Eski 01-07-2010   #2
önder uçar

Cevap : ÇÖl Cİnİ (bence Bakin)

rabbim sen herşeye kadirsin

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com