Seni Sensis Yaşıyorum

Eski 03-04-2008   #1
hayko26
Icon4531

Seni Sensis Yaşıyorum

seni sensiz yaşıyorum

sen zaten yokmuşsunsenn neyine yanayım?

Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum Bütün sözcükler yetersiz Hiçbir şey yazmak istemiyorum Engin denizlerde kulaç attığım, üstüme gökkuşağını kuşandığım bu aşk yalanmış Şimdi karanlık sularda boğuluyorum Gökyüzü kurşun gibi ağır Ne yana dönsem yalan Gülüşler yalan, vaatler yalanİnsanlar yalan Ben seni mi sevdimSenin gözlerinle mi baktım dünyaya senin ellerinle mi çiçek derledim sevinçti, aşktı göğsüme bastım Kocaman bir yalanı seninle mi yaşadım?

Gözlerine baktığım zaman cennet bahçesine geçerdim Bir aldatmacaymış, kötü bir rüya Kötülüğün bile bir yüzü vardır, bir görünüşü ama en beteri buymuş bu aldatmaca Bir masal olsaydın razıydım, bir şiir olsaydın, alır saklardımGüzel bir yüz kalırdı senden geriye, hoş bir anı kimsenin dokunamıyacağı bir tarih Ama hiçbir şey kalmadı Bir yokluğu varsaymışım Bir HİÇ’e sarılmışım Çölde serap bile değilsin Serabın gizli ışığı vardır Sen ışığı yutan karanlık bir kör kuyu Ben kör kuyularda kaynak suyu aramışım

Nasıl olsa biterdi bu aşk Ama unutulmaz bir hatıra, gençliğin en güzel anısı olarak kalsaydı Sen hiçbir şeyin değerini bilmedin Kökün çürük, yaprağın kül, meyvan zehirmiş Ben seni aşkın yerine koymuş aldanmışım Kabahat sende değil, ben insan tanımamışım

Sana karşı öfke duymuyorum, kırgın değilim, kızgın değilim Çünkü sen zaten yokmuşsun Asıl kızılacak kişi benim Küçücük bir toz tanesini bir mücevher sanmışım Senin ihanetin bana koymadıBeni kahreden, beni yokeden, beni bin pişman eden tek şey bir aşk yaratmış tek başına yaşamışım Sen zaten yokmuşsun ki senin neyine yanayım

seni sensiz yaşıyorum

Bir gün arkamı dönüp bakacağım silinmiş mazime
Kirpiklerim ıslanacak belki silecek kimse olmayacak o için yanımda
Sende olmayacaksın geçmişte kalan yarım senide gömeceğim
Uçuruma dönmüş virane yüreğime
Belki birgün pişman olacaksın
Dönmek yeniden sevilmek isteyeceksin tarafımdan
Bilirmisin sen ufalan taşlar vardır yerine yapışmaz
Ben seni tanıdıktan sonra çok deiştim
Haklıydın belkide en doğrusu buydu sen bir yolcuydun
Benim kalbimdeki çatlamış yollardan geçen
Yanlış olan tek şey ise bir çatlakta senin açmandı şu garip gönlüme
Korkum değil ecelden yokluğun beni inciten demiştim ya sana
Beni asıl inciten yokluğunda değilmiş
Beni yıkan bir hançer gibi keskin çıkan sözlerin oldu

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com