Yunanca Ve İtalyanca Nickler

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yunanca Ve İtalyanca Nickler

İTALYANCA

Alcune delle cose piu’ tremende che si possano mai immaginare sono state fatte con le migliori intenzioni = Asla hayal edilemeyecek en korkuç şeylerin bazıları en iyi niyetlerle yapılmıstır

E’ solo dopo aver perso tutto che siamo liberi di fare gualsiasi cosa = Ancak her seyi kaybettikten sonra istedigimiz herhangi bir seyi yapmakta serbestiz

l’amo se niente piu’ mi da’ mi manca da spezzare il fiato =onu artık bana bir şey vermese de seviorumnefesim kesilcek kadar özlüyorum

da solo non mi basto stai con me = tek başıma kendime yetmiyorum benimle kal

Se vuoi ci amiamo adessoe vuoi =Eger istersen simdi birbirimizi sevelim eğer istersen

Fai la tua vita ! La tua vita = Hayatını yaşa kendi hayatını !

Io ho gridato? E non si spegne l’eco?
e il mio grido non è più lontano
delle nubi? Non potevo soffocare
la mia gioia ingenua intrattenuta?
=
bağırdım mı?
Yankı bitmiyor mu?
Çığlığım artık bulutlardan da uzak değil
Saf tutsak neşemi boğamıyor muydum ben?

Sono parole che mangiano l’anima
alibi stupidi bruciano come sale
=
ruhumu yiyen kelimeler
tuz gibi beni kavuran aptal mazaretler

Il nostro amore lo difenderò = Seni başkasıyla paylaşamam

rispondo sono gui amore mio ti amo = buradayım aşkım diyorum seni seviyorum

Io ho visto cose che voi umani non potreste immaginarvi =Öyle şeyler gördüm ki siz insanlar hayal edemezsiniz

Molti di guelli che vivono meritano la morte e molti di guelli che muoiono meritano la vita = Yasayanların çoğu ölümü hak
ediyorlar ve ölenlerin çoğu yasamayı hak
ediyorlar

YUNANCA

Τa ΔaΚρuΑ ΠοΥ δeΝ ΦaiΝοvΤai…Εivai Τa ΔaΚρuΑ ποΥ ΠοvaΝe ΠeρiΣoοΤeρο
(Gozukmeyen Göz YasLari en Cok Acıtan Goz yaşLaridır

ΤeooeΡa ΠρaΓμaΤa Στn yΗ ΔeΝ ΓuρiΖοuΝ ΠiΣv

Οi ΣτiΓμeς ΠοΥ eΖiΣeς

Οi ΠρaξeiΣ ΠοΥ ΕκavΕς

Η ΛeξΗ ΠοY eiπeΣ

Οi eΥκaiΡieΣ ποΥ eΧaΣeς

Dunyada Dort Sey GerI donMuyorrr…

Yasadigin ZamAnlar

YapTigin Seyler

Soyledigin Sozler

Kaybettigin şanslar

Iovς κaποτe πaπov va o’ayaπav aλλa ποτe δev θa πaπov va ayaπav τiς μeρeς ποu o’ayaπnoa…!!!

BirGun belki Seni Sevmeyi kesecegimAma Hic bir Zaman Seni Sevdigim Gunleri Sevmeyi kesmeYecegimm…!

ΕκeiΝn ΠοΥ ΓeλοuΝ ποΛu Εivai ΕκeivΗ ΠοΥ ΠοΝοuΝ ΠeρiooοΤeρο!!!!!

O Gülen Kisi En Cok Ici aciyan kisidir…

Τa ΧeiλiΑ ΚρuΒοuve πολΛa Αλλa Τa ΜaτiΑ ΜaρΤuΡave ΓiaτΗ ΣuΧvΑ ΚοiΤaΖaΝe eΚei πΟu ΑyaπaΝe…

(Dudaklar Cok Sey saklıyorlar Ama Gozler her zaman Sevdigi Kisiye Bakiyorrr )

KaΛuΤeρa va Πaς eΚei ποΥ Σ΄aΓaπave ΠaΡa eΚei ποΥ ΝομiΖeiς οΤi θa Σ’ΑyaπiΣοuvvv…

(ΕN iyisi seni Sevenin Yanina Git seni Sevecegini Sandigin yanina GitmekTense)

Μn ΣτeΝaχvΡieΣai yiΑ ΚaποΙοΝ ΠοΥ Σe ΠλiyvΣe ΑoΤοv Νa ΣτeΝaχvρiθΕi ΑuΤοςςς οτaΝ ΚaτaλabΕ Τi eΧaΣΕ

(Seniii Yaralayan Biri icin üzülmeme Birak O üzülsün Ne Kaybettigini Anlayinca…!

Αv Η ζΩn oΕ eΧei ΠλnΓvΣei av n ΑyaΠn oΕ eχeΙ πΡοΔvΣei yeΛa Κi eΣu ΟπvΣ Οi Αλλοii…Η ΖvΗ Δev Εivai ΜeyaΛn… ΚοiΤa yΥρv ΣοΥ ΟλοΙ ΓeΛaΝe Τi ΝvΜiζeiΣ auΤοi Δev ΠοΝaΝΕ?????????

(Ηayat seni yaralamissa ask seni ele vermisse sende Gül dierleri gibii…Hayat Buyuk deill…Bak Arkana herKes Guluyor ne saniyorsun onlarin cani Hiç mi Acimiyor? )

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com