Yalnız Mesajı Göster

Turizm Bakanliğinca Mahalli, Milli Ve Milletlerarasi Turizm Faaliyetlerini Düzenleyen İl Özel İdarelerine Yapilacak Yardim Yönetmeliği (Mülga)

Eski 08-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Turizm Bakanliğinca Mahalli, Milli Ve Milletlerarasi Turizm Faaliyetlerini Düzenleyen İl Özel İdarelerine Yapilacak Yardim Yönetmeliği (Mülga)

TURİZM BAKANLIĞINCA MAHALLİ, MİLLİ VE MİLLETLERARASI TURİZM FAALİYETLERİNİ DÜZENLEYEN İL ÖZEL İDARELERİNE YAPILACAK YARDIM YÖNETMELİĞİ (MÜLGA)

TURİZM BAKANLIĞINCA MAHALLİ, MİLLİ VE MİLLETLERARASI TURİZM FAALİYETLERİNİ DÜZENLEYEN İL ÖZEL İDARELERİNE YAPILACAK YARDIM YÖNETMELİĞİ (MÜLGA)

Turizm Bakanlığınca Mahallî, Millî Ve Milletlerarası Turizm Faaliyetlerini Düzenleyen İl Özel İdarelerine Yapılacak Yardım Yönetmeliği
Turizm Bakanlığından:
Resmi Gazete Tarihi: 11/10/1991
Resmi Gazete Tarihi: 21018

**03/08/2006 Tarih ve 26248 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Turizm Bakanliğinca Mahallî, Millî Ve Milletlerarasi Turizm Faaliyetlerini Düzenleyen İl Özel İdarelerine Yapilacak Yardim Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldirilmasina Dair Yönetmelik" in birinci maddesi gereği yürürlükten kaldırılmıştır**
Kaynak: mevzuatadaletgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla