Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
forumsinsi, gececileri

Eski 10-03-2007   #1531
RaHaTSiZ

~~ :)) Baban yaşında olmasamda bir büyüğün olarak konuştum :) İş oldu gibi bakalım hayırlısı diyelim Sen lisedesin, bölümün nedir ? ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #1532
vili

ya yanlış anlamanı istemem babm gibi derken yani kötü niyetle sölemedim lise diil lise ne yazııkki bitti suanda üni de okuyorum bölüm medya ve iletişim sistemleri ama bu sene ing hazırlık okuyorum senin bölümün neydi
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #1533
RaHaTSiZ

~~ Yok canım yanlış anlaşılma falan olmadı :) Yaşı 17 görünce lise sandım, bölümün hiçte fena değil bence, ben bilgisayar teknolojileri ve programlama okudum ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #1534
vili

hımm hangi üniversite peki? bsayardan pek anlamadıgım için yorum yapamıcam ama proglamaysa ii bişidir herhalde
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #1535
RaHaTSiZ

~~ :)) Beynini çok fazla yorarsan iyi birşeydir programcılık ama benim iyi olduğum ise sistem, bilgisayar sonuçta işte çağımızın vazgeçilmezi kendini sürekli yenileyen bir aygt bu yüzden bizde kendimizi yenilemek durumundayız, sürekli yeni birşeyler öğrenmek zorundasın bu sektörde ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #1536
vili

kesinlikle dogru bilgi üstüne bilgi eklemen gerekiyoo nedim Allah yardımcın olsun:) bu arada yaş kaç
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #1537
RaHaTSiZ

~~ Sağol, yaşım 23 Senin isim nedir vili ? ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #1539
RaHaTSiZ

~~ Harun ben, memnun oldum Hangi şehirde yaşıyorsun vildan ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #1541
RaHaTSiZ

~~ ßende İstanbul, sen hangi üniversitedesin ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #1542
vili

istanbul ticaret üni bu arada sensizlik fakültesi adlı yazı kendi yazmış oldugun yazı mı?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #1543
RaHaTSiZ

~~ Hayır bana ait değil :) Bana ait olsa belirtirdim bana ait olmayan yazılarda alıntı ve benzeri gibi şeyleri yazmayı gerek duymuyorum Sanal alemde kimin kimden birşeyler arakladığı belli değil :) En iyisi kendine ait olan metin, dosya, program vb nin altnıa kendi imzanı atman ;) Bu bana göre daha mantıklı ve doğrusu diye düşünüyorum ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #1544
vili

düşününce mantıklı aslında :))ya bişi sorcam az önce senin profiline baktımda orda bişi dikkatimi çekti msn adrsin büyük küçük harfler var bildiğim kadarıyla mail adreslerinde büyük harf kullanılmıyo ben mi yanlış hatırlıyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #1545
RaHaTSiZ

~~ :)) Kullanılıyorda formalite sadece ister hepsini büyük yap, ister hepsini küçük istersende büyük/küçük, ama oturum açarken nasıl yazarsan yaz oturum açar ve kişi eklersin ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com