Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
belli, filistinin, kadrosu, kurtlar, oldu, vadisi

Kurtlar Vadisi Filistin'in Kadrosu Belli Oldu!

Eski 11-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kurtlar Vadisi Filistin'in Kadrosu Belli Oldu!

Filistin'de yaşanan insanlık dramını konu alan müzikleri de Kalan Müzik'e ait

Mark Meddings, Hollywood'un en usta Özel Efekt uzmanlarından biri Dünyanın en büyük yönetmenleri onunla çalışıyor "Saving Private Ryan - Er Ryan'ı Kurtarmak" Kingdom of Heaven (Cennetin Krallığı), Alexander (Büyük İskender), Cold Mountain (Soğuk Dağ), Black Hawk Down (Kara Şahin Düştü) ve Kurtlar Vadisi Irak, özel efektlerini yaptığı bazı filmler

Çek asıllı Dusan Hyska ve ekibi ise Saving Private Ryan (Er Ryan'ı Kurtarmak), The Mummy (Mumya), The Mummy Returns (Mumya Dönüyor) ve Kurtlar Vadisi Irak'ta dünyaca ünlü pek çok aktör yerine tehlikeli sahnelerde inanılmazı başardı

Kurtlar Vadisi efsaneleri için tıklayın!

İşte merakla beklenen Kurtlar Vadisi Filistin'in konusu:
Gazze'ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin'e gitmiştir Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir

Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar'ı bazı sürprizler beklemektedir

Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer'in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır Polat, Moşe'ye ulaşmaya çalışırken, Filistin'de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat'a yardım eden herkesi hapse atmaktadır
Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe'yi kurtarmaya yetmeyecektir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com