Mersin'in İyi Koleji

Eski 05-16-2018   #1
mrtcnzcn

Mersin'in İyi Koleji

Milli Eğitim Bakanlığı, dershane olarak faaliyetlerini sürdüren kurumlara 2015 eğitim-öğretim sezonu başından itibaren özel okul olma olanağı sağlamıştır Böylece Erdemli Birey Dershanesi olarak temel lise adı altında dershane deneyimimizi dönüşeceğimiz Koleje aktararak öğrencilerimize daha yararlı olabileceğimizi düşündük ve Mersin’in En iyi koleji olan Erdemli Birey Kolejini Açtık

Artık öğrencimizin hem okul hem de dershaneye gitmesine gerek kalmamıştır Yılların bize kazandırdığı merkezi sınavlara hazırlık deneyimimizi okul müfredatıyla birleştirerek öğrencilerimizi üniversiteye en donanımlı biçimde yollamayı kendimize hedef seçtik

Birey Koleji çağdaş yönetim anlayışını benimsemiş ciddiyet ve sorumluluğu sevgi, ilgiyle birleştirmiş seçkin eğitim kadrosuyla hizmet vermeye devam edecektir Güçlü ve dalında yılların deneyimine sahip bu seçkin eğitim kadromuzla şimdiye kadar binlerce öğrencimizi üniversiteli yapmaktan kıvanç duyuyoruz

Okulumuzda geleceğe hazırlanan tüm öğrencilerimizin her yıl olduğu gibi, önümüzdeki yılda da üstün başarılara imza atarak Türkiye’nin geleceğinde ayrıcalıklı bir yaşama kavuşacaklarına inanıyoruz “İkinci eviniz olacak” Özel Erdemli Birey Kolejimiz” yarınlarınızı biçimlendirmeniz için sizinledir ,

Öğretmen, öğrenci ve veli odaklıyız
Kolej içerisinde çalışanlarımızı dinleyip anlayacak, onların ihtiyaç ve beklentileri ile tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini dengede tutarak tüm hizmet verdiğimiz tarafları tatmin etmeye çalışacağız

Liderlik Bizim İçin Önemli!
Kolejimizin gelişim planını, hedeflerini ve vizyonunu oluşturup anlatacak ve liderliğimiz sayesinde vizyonumuzu gerçekleştirmek için herkesin davranışlarını yönlendirecek temel değerlere örnek olacağız

Sürekli gelişim içerisindeyiz
Her bireyin hizmetlerimizin, süreçlerimizin ve yönetim sistemimizin sürekli olarak verimliliğini ve etkinliğini artırmak için motive olacağı bir ortam yaratacağız

İnsanlığın ve paylaştığımız gezegenin farkında olarak daha iyi ve daha huzurlu bir dünya yaratmaya yardımcı olan uluslararası zihniyete sahip insanlar yetiştireceğiz

Mersin’in En İyi Kolejini Daha Yakından Tanımak İçin https://wwwerdemlibireycom/

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com