Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
avni, bilgileri, gemicioğlu, ilköğretim, manisa, merkez, okulu

Avni Gemicioğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Manisa

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Avni Gemicioğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Manisa

Avni Gemicioğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Avni Gemicioğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Avni Gemicioğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Avni Gemicioğlu İlköğretim Okulu İletişim

Avni Gemicioğlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 16 Kasım 1966 tarihinde Fatih İlkokuluna ek olarak yapılmış olup 1966–1967 öğretim yılının 2 döneminde öğretime açılmıştır Manisa ili tapu müdürlüğünün 727 ada 16 parselde kayıtlıdır Bahçe ile birlikte alanı 2983 metrekaredir O günkü birim fiyatlarına göre 219236 (iki yüzondokuzbinikiyüzotuzaltı) TL ye mal olmuştur

Okulun ilk müdürü Hacı Türkeli’dir İlköğretim müdürlüğünün teklifiyle 07101969 tarih ve 422/3076 sayılı yazıları ile yeni adı eski Belediye Başkanlarından Avni GEMİCİOĞLU'nun adı verilerek bu tarihten itibaren Avni Gemicioğlu İlkokulu olarak bakanlığımızın emirleri gereği müstakil olarak eğitim öğretime devam etmiştir Bakanlığın 13021970 tarih ve 6496 sayılı onayıyla asaleten Refiye KINACI okul müdiresi olarak atanmış bir süre görev yaptıktan sonra 05021975 tarihinde emekli olan okul müdiresi Refiye KINACININ yerine Süreyya PEKKIYAK müdür olarak atanmıştır Tahsis edilen müdür yardımcılığına 12061980 tarihinde okul öğretmenlerinden BAli DALGIN getirilmiştir Süreyya PEKKIYAK 16071981 tarihine kadar okul müdürlüğü görevine devam etmiştir24/07/1981tarihinde okul müdürlüğü görevini Çetin CİDANİ devralmış ve 09061983 tarihine kadar görevde kalmıştır04071983 tarihinde okul müdürlüğü görevine Mustafa ALTINER getirilmiş ve 05061986 tarihine kadar görevde kalmıştır 06081986–07101988 tarihleri arasında okul müdürlüğü görevini Bircan BAYRAK yürütmüştür22021989 Tarihinde Murat ASLAN okul müdürlüğü görevini devralmıştır

Okulun birçok ihtiyaçlarının karşılanmasında merhum Avni GEMİCİOĞLU’nun eşi Merhum Münevver GEMİCİOĞLU’nun değerli katkıları olmuştur

1995–1996 öğretim yılı sonunda Okul Müdürü Murat ARSLAN'ın emekli olması nedeniyle Müdür Yardımcısı Yener TEKİN Valilik olurlarıyla vekâleten okul müdürlüğüne getirilmiştir 20 Kasım 1995–23 Temmuz 1997 tarihleri arasında Okul Müdürü olarak Mükmin DOĞAN görev yapmış olup İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 23071997 tarih ve 01/31120 sayılı yazılarıyla İlköğretim Okuluna dönüştürülen okulumuzun okul müdürlüğü görevine 30081999 tarihine kadar vekâleten Mükmin DOĞAN devam ettirmiş 01091999 tarihinde asaleten bu göreve atanmış ve 30082010 tarihine kadar okulumuzda görev yapmıştır 30082010 tarihinden itibaren Okul Müdürlüğüne Reşat AKYÜZ atanmış olup halen bu görevini sürdürmektedir

Okulumuz eski binası 30 eylül 2010 tarihinde yıkılarak yerine 24 derslikli 5 katlı ek bina yapımına başlanmış olup 1 Temmuz 2011 tarihinde bitirilecektir Bu binanın tamamlanmasıyla okulumuz toplam 40 derslikli modern bir okula kavuşmuş olacak ve 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılından itibaren normal öğretime geçilecektir

Okulumuz 1 Müdür, 2 Müdür Yardımcısı ,53 Öğretmen, 1 Memur, 4 Hizmeli; 1039 Öğrenci ile ikili öğretime devam etmektedir

Fiziksel Özellikleri:

Okulumuz Zemin kat, 1kat ve 2 kat olmak üzere 3 kattan oluşmaktadır
Zemin Katta 1 Memur odası, 4 derslik,1 teknisyen odası,Beden eğitimi odası,1 Anasınıfından oluşmaktadır
1Katta Müdür odası, Rehberlik Odası, , Öğretmenler odası, 1 Fen bilgisi laboratuarı 1 Sosyal Bilgiler Laboratuarı, Toplantı odası, , 5 derslikten ve bay bayan öğretmen WC' lerinden oluşmaktadır
2Katta ta ise 1 Müdür Yardımcısı odası, 1 Bilgisayar laboratuarı, , 6,derslik ten oluşmaktadır

Avni Gemicioğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: (236) 2311104
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Göktaşlı mahallesi Olgun Sokak
Okulun Web Adresi: http://avnigemiciogluioomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 397238@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Avni Gemicioğlu İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Avni Gemicioğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Manisa

Eski 01-13-2015   #2
esma şeker

Cevap : Avni Gemicioğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Manisa

Merhaba ben yanlış hatırlamıyorsam 1991 ve 1995 tarihleri arası avni gemicioğlu ilköğretim okulunda okudum öğretmenim figenTÜRKOĞLU çekildiğim resmim kayboldu okulunuzda bulmam mümkün mü
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com