Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Polemik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
baykal’dan, bozan, çarşaf, çıkışıhiç, ezber, iandırıcı

Baykal’dan Ezber Bozan Çarşaf Çıkışı(Hiç İandırıcı Değil!!!)

Eski 11-20-2008   #1
sudenaz
Iconsiritik

Baykal’dan Ezber Bozan Çarşaf Çıkışı(Hiç İandırıcı Değil!!!)

CHP Genel Başkanı Deniz Bayka grup toplantısında tarihi açıklamalar yaptı Partisine katılan türbanlı ve çarşaflıları öven Baykal 'kapımız herkese açık' dedi

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, iki haftadır partisine katılan çarşaflı ve türbanlıları övdü Grup konuşmasında gündeme damgasını vuran katılımlara değinen Baykal, "Biz yapay gayret içine girmedik CHP’ye bazı vatandaşlarımız kendi özgür iradeleriyle CHP’ye girmek üzere başvurmuşlardır" diye konuştu
CHP'ye katılan türbanlıalrın daha önce AK Parti'ye oy verdiğini öne süren Baykal,"Biz Erzurum’dan geldik, bizi kabul eder misiniz dediler Bana sordular Bende öyle şey olur mu, vatandaş başımızla beraber dedik" dedi
Her insan kılığı kıyafeti kültürü yaşam biçimi ile başlarının üstünde yeri olduğunu belirten Baykal şöyle konuştu: "Bize bu kadar samimiyetle başvuran insanlara bir başka türlü davranmak söz konusu olabilir mi? Biz insanların doğup büyüdüğü kültür ortamlarıyla damgalamıyoruz Kimsenin de bunu yapmaya hakkı yok Nasıl giyiniyorsa giyinsin"
CHP'ye katılımları eleştirenlere, "AKP’ye oy verirken oluyor da, CHP’ye katılırken neden olmuyor" diye cevap veren Baykal rozeti takarken çarşaflı CHP'lileri "Baskı göreceksiniz diye uyardığını" onların da "Hiç öenmli değil" dediğini söyledi
Bu katılımalrın önlenmeye çalışıldığını ileri süren Baykal konuşmasına şöyle devam etti: Star Televizyonu o hanımefendi "Ben ne yaptığımı biliyorum Oyum CHP’ye Bu zamana kadar hiç vermedim AKP’ye verdim Şimdi oyum CHP’ye" dedi İlçenin belediye başkanı çağırdı hanımefendiyi "Sen derhal istifa et" dedi Ama işlemedi değerli arkadaşlar Bu baskılara direnen insanlara saygı duymaz mısınız? Bütün güçlerini kullanarak bunu önlemeye çalıştılar Sultangazi’de yine başka bir çevre CHP’ye girmek istiyoruz dediler Buyurun dedik ve bundan iftihar ettik
Kimseyi sakalıyla bıyığıyla giyimiyle yargılamadıklarını ifade eden Baykal şöyle devam etti: "Herkes eşittir Kimimiz köyde doğmuştur Kimimiz bir muhafazakar bölgede doğmuştur Ama her birisi bu ülkenin evladı onarlında düşünceleri var Ben tutar fitresini zekâtını toplar onunda televizyon kurarım Sende bana hep oy verirsin diyorlar Efendim muhafazakardır mazbut bir yaşamı vardır Sanane? Senin gibi liberal olacağına, memleketini seven mutaassıp olsun
"Bu işleri aşacağız Kültür muhafazakarlığı ile siyasi tercihi ayıracağız" diyen CHP lideri sözlerini şöyle noktaldı: "Türkiye yenileniyor, ezberler bozuluyor İnsanlar yaşanan gerçeklerden yola çıkarak artık özgür iradelerini ortaya koyuyorlar Kim iyi kim kötü? Bu soruları koyuyorlar Gözü kapalı teslimiyet dönemi artık bitmiştir Biz de o yarışta tam güvenle özgüvenimizi aldık"

bu yazıyı okudukdan sonra ancak güldüm kim inanır ki buna?

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Baykal’dan Ezber Bozan Çarşaf Çıkışı(Hiç İandırıcı Değil!!!)

Eski 11-20-2008   #2
feraye

PAYŞALIM İÇİN TŞK CANIM

Eski 11-20-2008   #3
selin789

paylaşım için saol teşekkür

Eski 11-20-2008   #4
feraye

valla deniz baykal işini biliyor ha seçim yaklaştı oda oy toplamaya çalışıyor manyak bi adam
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-20-2008   #5
GöKKuŞaĞı

Siyaset uğruna şekilden şekile giriyorKimi zaman kötülüyor kimi zaman övüyorNe olduğu belli değilHiç kaale bile almıyorum böyle insanlarıSağol paylaşım için

GaLiBa Bu GeCe YaĞMuRDa GöKKuŞaĞı MiSali
GüLeRKeN aĞLaMaNıN ZaMaNı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-20-2008   #6
sudenaz

yorumlarınız için tşk ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-20-2008   #7
haticee

Alıntı:
GöKKuŞaĞı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Siyaset uğruna şekilden şekile giriyorKimi zaman kötülüyor kimi zaman övüyorNe olduğu belli değilHiç kaale bile almıyorum böyle insanlarıSağol paylaşım için

kesinlikle katılıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-21-2008   #8
sudenaz

ilginiz için teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-22-2008   #9
evrem88

bende gülüorum ancak=D=D=D=Dve protesto ediorum bölümndede başlık açtım bu konuyla ilgili gerçekten ilginç bir insan
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-22-2008   #10
fbligirl

ßende inanmadm vlla hic inandrııcı gelmio sanki tyro sahnesymş gbi tskLer arkdsm bnm :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-23-2008   #11
sudenaz

ilginiz ve yorumlarınız için ben tşk ederim arkadaşlar=)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com