Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çıqlık, sessiz

Sessiz Çıqlık

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sessiz Çıqlık

SESSİZ ÇIĞLIK

"Gözlerinin hasretinde yüregim bosluklarda sesini arıyorYankılansa sesin odama ve gözlerin geceme yıldız misali düşse yeter banaBaska bir sey istemiyorumBir tek gülüsün tüm acılarıma iyi gelecek kadar güzelVe seninle yasayacagımız güzel günler tüm hayatıma bedel Bos duvarlara ismini söylüyorum ve seni yıldızlara soruyorum acaba neler yaptı diyeVurulmusum sana ,gözlerine yanıyorum bir alev topu giibi
Hasretin sanki volkan gibi kösebaslarinda patlıyorSensiz düsüncelere dalsam her fikrim kör kursunlara ispat ediyorGözlerinden mahrum gecelerim katrana boyanıyor Ucurtmalarimi senden haber alır mi diye omuzlarımdan kaldırdımYüregimi göcmen kuslarla sana yolladimBos gelmeyeceklerdi biliyorumYüregini ve gözlerini bırakacaklardı avuclarıma

Acıların yarınlarda müjde kokan ciceklerdiDüsünsene karların altındaki citlenbikleriAylarca toprakla kar arasında kalırlarAma içlerinde hicbir zaman umutsuzluguna yenilmezlerYaprakları hazani andırsa da icindeki umutlarını sererler dudaklarınaBahar oldu mu nazlı bir gelin gibi günesin koynuna girerler Tüm umutlarını günesle sevda kokan yüreklere sererlerAynı o misal sende hicbirseye yenilmeyeceksinYarınlarını bahar addedip icindeki sevgi yapraklarını yüregime sunacaksinHer yapragıda ölümüne sevdanin naif durusunu, yalnızlıga karsi dik baslılıgını ve acılara karsı ****netini görecegimGördükce sımsıkı saracagım seniBırakmayacagim seni acıların kollarına Bu kadar kolay pes etmeyecektik fani yaralarımızaİyilesmesi yılları sürecek acılarına ben her gün nefesimle merhem olacagimYavas yavas iyileseceksinher güneste sana umutları bırakacagim ve gözlerin dünden daha iyi parlıyorsa o zaman daha cok saracagim iyilesmen icinTüm acılarina ben kefilimYeter ki sen mutluluklara gülümse''

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com